Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

Oh, cat am ras. Fie-mea urla... Am prajit semintele rezultate din dovleacul de Halloween si le-am savurat. Iar Vivi s-a chinuit sa-si cojeasca singura o samanta si cand a terminat, Maya i-a furat miezul din mana... [:-)))]

 

Intre timp avem soricei proaspeti, e tot o foiala roz translucida in cuibul lor....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cica aseara distractia a fost in toi. Pana dis de dimineata.

Inca nu e curatenie facuta asa ca nu ma duc acasa. Deja am facut comanda de mancare chinezeasca.

 

Ma enerveaza laptopul ca se deconecteaza de la wifi cand mi-e lumea mai draga si chiar nu gasesc unde mama ma-sii e buba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

M-am trezit acum o ora, am revenit acasa dupa miezul noptii...a fost frumos, ne-am simtit ft.bine...o sa mai mergem si alta data...am mancat  bine, am dansat...de bere nu mai spun  [:)]

 

Multumesc pt felicitari  [flo2] pe micuta o cheama Ioana Camelia..o sa o vad in decembrie.

 

Sanatate multa celor bolnavi.

 

Vivi  [pup] distractie placuta la Lisabona.

 

Miha, poate mai apari din cand in cand  [flo2]

 

Daniela, nici eu nu inteleg oamenii care arunca asa animalele.

Zacusca a iesit foarte buna, o pun in borcane mai tarziu.

 

Azi vreau sa fac curat in bai, ieri nu am mai reusit...parul meu e rosu-rosu, Marco a zis ca sunt vrajitoare  [:D]

 

O zi cu soare va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza laptopul ca se deconecteaza de la wifi cand mi-e lumea mai draga si chiar nu gasesc unde mama ma-sii e buba.

Scuze ca dau buzna peste subiectul vostru, unde mai citesc din cand in cand. [flo2] 

 

Daca ai Win10, se pare ca ultimele update-uri ar fi de vina. Nu am avut rabdare sa vad unde e buba. Daca descoperi inainte, da de veste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca dau buzna peste subiectul vostru, unde mai citesc din cand in cand. [flo2] 

 

Daca ai Win10, se pare ca ultimele update-uri ar fi de vina. Nu am avut rabdare sa vad unde e buba. Daca descoperi inainte, da de veste.

Din nefericire am win7.  Uite o idee sa fac rollback la updatari. Numai sa ma prind cum.

ca de vreo 10 zile  inceput.

 

La Win10 gasisem niste forumuri cu niscaiva rezolvari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, imi pare rau....poate mai scrii pe blog, ca eu nu am FB.

 

Noi mergem azi la o petrecere de Halloween pt copii, si cam atat.

 

Viv06 si mai era cineva, of nu mai stiu, welcome to za club la raceli, si eu sunt pe antibiotic.

 

Cu tensiunea stau mai bine, chiar normala, clar sindromul halatului alb a fost. Rall, ma bucur ca te am amuzat  [flo2] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...