Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A, si o chestie draguta, si ieri si azi am ajuns la fun-ul cu familia cu masina politiei. Am avut treaba la ei si oamenii, baieti de treaba, m-au dus dupa aceea unde trebuia sa ajung, sa nu ma trambalez cu autobuz/taxi etc

 

Dark rulz!  [pk]  [pk]

 

La mulți, mulți ani fericiți pentru ”I do”!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi Daniela, macar de 2-3 ori pe luna ma duce politia acasa noaptea, cand termin tarziu ce am de lucru la sectie. Noroc ca stiu vecinii unde lucrez si ce fac [:D] [:D] [:D] Inclusiv la petreceri/zile de nastere m-au dus  [:-)))]  Si am mai patit-o sa stau in statie la autobuz in timpul zilei si sa opreasca cate o masina de politie "Ce faci, unde mergi? Hai ca te ducem noi [biz] "

 

Culmea a fost intr-o seara cand s-a trezit barbatu-meu la usa cu un ofiter de politie care se interesa de mine. Ofiterul venise sa ma roage sa semnez niste hartii (lucrasem cu el cu cateva zile in urma si uitase sa imi ia si mie declaratie)... faza e ca respectivului nu ii spusesem nici cum ma cheama, nici unde stau, ma trimisese acasa inainte sa ii dau toate datele ca era grabit si super-ocupat [batcap]  Dar noroc ca era de la o sectie unde mereu sunt chemata si probabil s-a interesat si el pe la colegi "aoleu, am uitat sa ii spun interpretei sa semneze hartoagele, care stie pe unde sta fata aia, sa ma duc sa ii sun la usa" [batcap] [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...