Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa va povestesc cum am gasit casa. 

De la usa m-a intampinat un miros de mancare si apoi un munte de cutii de pizza, un munte de vase nespalate si decoratiuni imprastiate peste tot.

 

Eh, nu am zis nimic, fii-mea si prietena ei dormeau, asa ca le-am lasat.

Apoi au strans si casa arata ca noua.

Cum au strans? Fii-mea a facut ordine si a pus decoratiunile la loc. De restul: spalat, aspirat, dus maldarul de cutii la gunoi - prietena ei. 

Baia, spalata, uscata degresata de cealalta prietena a ei.

 

Acum nu stiu cum de mi s-au dus mintile, fii-mea a plecat sa cumpere 2 pesti. 

Peste - pisica - peste.

 

M-a si pus sa jur ca nu o sa arat pestii pisicii, ca si cand aia o fi vreo talmacita si nu-i miroase. Ca si cand io ma duc sa iau de laba pisica si sa-i spun: vino sa-ti prezeint noii tai colocatari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si am uitat sa va spun. Ieri dimineata, si-a lasat prietenii dormind si ea la 11 a plecat la McDonalds cu  prietenul ei cel mai bun (are 19 ani el, 18 ea, da?) au colorat masti si primit diplome.

 

Da, da am zis bine au diplome date de Mac, ca au colorat cea mai fioroasa masca.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in pauza, colegii impart un lunch de Halloween, Eu mananc lunch-ul meu, pentru ca astia mananca doar junk food.

 

Viviana, rad singura, am citit mesajul tau cu pestii si eram convinsa ca-s pesti de mancat. Intr-un final mi-a picat fisa.

 

Am fost si noi ieri la o petrecere de Halloween pentru copii, a fost f fain pt cel mic, pt mine cateva ore de stat degeaba. Puteam sa l las singur dar nu m-am indurat, avea costum intreg de Superman pe el si mi-era ca nu se poate duce singur la baie. Imensa majoritate a parintilor o tulisera.

Azi are program de Halloween la gradinita si deseara cred ca trecem peste mersul la trick or treat ca prietenii nostri din bloc sunt plecati care incotro.

 

Halloween placut tuturor, mari si mici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...