Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Ah, ce bine a fost sa beau cafeaua cat timp va citesc!

 

Black, La multi ani cu sanatate si numai bine pentru Vivi - Victoria!

 

Noi azi avem in program un pic de lectii si mers cu trotinetele pe afara. Dupa masa Ramo are antrenament la volei, iar noi prospectam sa dam o fuga joi si vineri la munte. Ai mei se joaca sah acum si se lasa cu suparari. :))))

 

Cam atat de la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

M-ati facut sa rad de dimineata  [:-)))]

 

Aseara am fost pe post de taximetrist, a trebuit sa duc copila la o colega, iar apoi sa o iau de-acolo....a decis spontan sa mearga la ea...s-au fardat putin pt Halloween si au fost pe-afara...intre timp am impartit bomboane...anul asta au venit insa putini copii..nici pe strada nu era asa agitatie ca in alti ani.

Marcia a ras de mine, pt ca faceam lectii la mate cu ea cand au inceput sa sune la usa...nici nu ma asezam bine pe scaun, ca iar suna cineva  [clo]

 

La noi e ceata  [zirea] dar iese soarele mai tarziu...au anuntat zapada in weekend...masina insa are cauciucuri de iarna, am "incaltat-o" sambata...si e tare bine cu scaunele incalzite  [:)] am facut o gluma si am dat drumul la caldura si la scaunul Marciei, ei insa nu i-am spus nimic...dupa cateva minute imi spune : mami, scaunul meu frige  [:D]

 

O zi faina va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Victoriei!

 

696c12a8f166758830f38a8c87fb09ba.jpg

 

Complet... coincidential (asa-i ca nu exista cuvantul asta in DEX? [:D]) azi ar trebui sa ajunga si abtipildurile de la LIDL la voi. Imi pare rau ca n-am stiut, as fi pus macar si o felicitare [:)]

(ah, si apropo de ele.. data trecuta s-au intors umede si.. lipite intre ele. Ai sa vezi ca unele sunt asa, indoite. Acum le-am pus intr-un cartonas, sper ca nu-s distruse iremediabil. Vedeti voi.. [:)])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...