Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața și de la mine!

 

Ieri am fost la Cluj cu avionul și iar m-au scanat de explozibili  [:D] , mi-a dat cu o hârtie-martor pe rucsac pe toate părțile și apoi a testat hârtia la un aparat. Cred că am față de teroristă  [:D]  (deși la întoarcere am scăpat, l-a luat pe tânărul de după mine).

 

cred ca toate blondele au [:-)))]  si pe mine m-au scanat cand am zburat la Madrid [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, eu credeam că mi-au oprit rucsacul pentru că aveam înauntru un ghem înfiorător de cabluri (alimentarea laptopului, încărcătoare, mouse etc.)  [:D]  Cred că arăta tare spooky pe ecranul mașinii cu raze X. Dar dacă zici că e de la culoarea părului, te cred  [:)].

 

Am mai pățit la un moment dat tot așa, dar lucrătorul de la mașina cu raze X s-a ridicat intempestiv și a venit amenințător la mine să deschid rucsacul (nu ca ieri, când era clar că era doar rutină, nu era panicat lucrătorul). Înăuntru aveam ceva de genul:

 

post-19501-0-31741200-1478179734_thumb.jpg

 

Ba chiar aveam 2 bucăți [:D] , Alexandra era mai mică și îi cumpărasem vopseluri de sticlă și voiam să facem un proiect de pictat pe sticlă împreună. Îmi închipui cum arătau sârmele de la borcanele alea la raze X  [:D] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maica-mea a patit-o intr-un mare fel... Si-a facut check-in-ul si dupa vreo ora au chemat-o undeva in spatele zonei pentru public, unde erau cativa tipi, de statura unor ursi mai mititei,  inarmati pana in dinti. Ii arata pe ecran ceva si o intreaba ce e... Arata ca un pachet din cateva lumanari de dinamita legate cu fire si arcuri. Asta a zis ca nu stie ce e, si ei i-au zis ca e in bagajul ei. Asta nu, si nu, ca ea nu are asa ceva in bagaj. Au pus-o sa-l desfaca (sa vada daca are tupeul sa se apropie, cred, sau ceva de genul asta...) Si asta tremurand de frica, deja nu mai stia ce sa creada a despachetat... centura de slabit cu vibratii pentru abdomen [:D] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha misto de tot aia cu centura de slabit :))))) - acum de fapt....

 

anul trecut când ne întorceam de la Madrid avea consortul un Nerf cat toate zilele, ambalat frumos de cei de la magazin de cadou. i-am zis s ail bage in bagajul mare dar el nuuuuu ca se strica ambalajul! sa se bucure copchilu. io... "ok...."

la security, punem noi posete, haine, etc pe banda, si pistolul normal. ala de la x-rays ridica asa ochii la noi cat rânjeam la el si asteptam sa ne dea ok-ul. zice asa incetisor "asta....e un pistol Nerf?". barbata-miu rânjind fericit ca la "stii si castigi" "daaaa!"

ofiterul când l-a vazut asa Svejk ii zice "ok, dar stiti... asta e un aeroport. data viitoare poate totusi il puneti in bagajul de cala" :))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...