Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

Black  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Pe mine nu m-au lasat cu borcanul cu zacusca cand am plecat din Zurich...si ce s-a bucurat mama ca ii duc zacusca facuta de mine. 

 

Aici in aeroport mi-au spus ca ei fac controale aleatoare; asta cand au controlat-o pe Marcia  [zirea] eu a trebuit sa fiu de fata, pt ca e minora...presupun ca asa se fac controalele si in alte parti. 

 

Apropo de aeroport, cand am plecat din Palermo, inainte de a intra la control bagaje de mana, controlau si pasapoartele...prietena mea romanca era in fata mea...ia tipul pasapoartele si vede ca suntem romance si ne intreaba de unde suntem...apoi ne-a spus ca el merge des la Botosani...si il striga pe cel de la capatul benzii si ii spune : doamnele sunt din Romania  [ph34r] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A, Blue Air are oferta de reduceri 20% la toate zborurile deci pentru cine e interesat...

 

Azi am zi de "curte". Adica tribunal. Un proces, plus un "arest", adica traduc pentru cineva "luat" azi noapte. Fun and games....

Offf...la cat citesc ca ai tu de lucru la tribunal, la politie, bag seama ca suntem o natie de infractori :((((( Ca banuiesc ca le traduci din engleza in romana, deci oamenii pt care traduci (via politie, court) sunt romani...

:(((

Este bine ca ai de lucru, e adevarat.... dar parca as vrea ca munca ta sa nu fie 100% bazata pe infractiunile romanilor din UK...

Uneori mi-e si rusine ca fac parte dintr-o asemenea natie.... da'n-am ce sa fac, asta e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna seara. Am uitat si telefonul si ceasul acasa, asa ca azi m-am 'orientat' dupa soare si umbra copacilor. La munca Am un dosar cu muuulte căpețele si imi place maxim. Se vede Poirotița din mine [:D]

 

Cum e ala dosar cu multe capetele? Sa-mi dau seama daca am si io, sau tre' sa-i cer lu' sefu'  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, nu citi ca e spoiler!!!!

 

 

Rall, mi/am amintit azi de Grey's Anat - episodul meu preferat e cand Meredith (parca) viseaza o lume alternativa, in care mama ei traia si era impreuna cu Webber, Grey era un fel de fata-mamei cu puloveras roz (ii lipseau doar coditele), si logodita cu Karev, si asta baiat de comitet, numa-bun de pus pe rana, dar care se dedea in balansoar cu April. Callie casatorita cu Hunt si cu 3 copii, el violent si Christina neinteleasa grupului [:D]. Si Bailey nu are deloc incredere in sine. [:D] Cred ca il revad diseara ca a fost amuzant tare.

 

Si un spoiler

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna tuturor

 

 

va mai amintiti de mine?  [il]  sunt tot io aia tanara, nebuna si ..... sanatoasa.  [pk]

 

mafia sicliana ma vizitat astazi dimineata.  [flo2]

 

nu stiu ce sa va spun, am bifat multe multe lucruri valoroase in ultimile saptamani. 

astazi m-am cinstit singura, un an si cateva luni de cand n-am mai calcat pe la medic, 6 luni de cand nu am mai luat tablete ptr dureri, si mai mult de doi ani de cand nu mai iau alte medicamente..... ma simt excelent. am atins nivelul 200.  [pk]

 

voi cum sunteti?  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca il revad diseara ca a fost amuzant tare.

Am revazut recent episodul ala, e amuzant, da, dar nu e printre favoritele mele. Eu la Greys ma uit pentru drama, pentru cazurile medicale, pt. Christina care se suia la ultimul etaj acolo si radea isteric cand o palea vantul, pt. Hunt care are night terrors, pt. toti care mor in cele mai nebune moduri, etc [:)]

E si funny, nu pot sa zic ca nu, dar it's all about the draaamaaaa for me [:D] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...