Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Seara buna

 

Azi am fost sportiva, 30 min am facut exercitii (workout program de pe youtube..tipa e fitness trainer, nemtoaica...imi plac exercitiile ei), acum ma dor toate alea  [:D] dar cica e de bine, inseamna ca muschii au lucrat...am hotarat sa fac zilnic exercitii, 30 min dupa ce vin de la job...am ajuns azi la outlet Adidas (la ceilalti aveau doar articole pt iarna si niste preturi [zirea] ), asa ca mi-am luat de-acolo pantaloni, bustiera si incaltari  [ph34r] Marcia m-a intrebat de ce vreau sa fac sport, ca nu-mi trebuie...i-am explicat ca fac pt mine.

 

La pranz am facut paste iuti (cu chili si usturoi..asa le-am cumparat) cu scoici (renumitele cozze  [:D] le-am facut in wok cu ulei de masline, sare si usturoi).

 

Acum ne uitam la un spectacol : slagare internationale.

 

La noi vine iarna, au anuntat zapada  [zirea] a burnitat toata ziua.

 

Noapte buna !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Ioana, asa e...acum e tare schimbata...dar  e normal...oricum vocea lui Albano e inconfundabila   [il]

 

Ma dor rau muschii de la picioare cand cobor scarile...deci inseamna ca am lucrat bine la ei  [:)] in rest e ok...azi fac exercitii pt 6-pack, pt ca nu vreau sa-l pierd....maine iar pt picioare si fund...al meu m-a invitat dupa-masa la o bere  [:I]

 

Azi mai am program de epilat...si cam atat...afara miroase a iarna.

 

O zi faina va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi miroase a soare. 

Au venit 2 colege de-ale fii-mii sa faca impreuna un proiect. Foarte dragute. O sa le comand niste pizze.

Ca eu ca proasta pregatisem pentru sandvisuri dar din greseala am aruncat la gunoi punga cu paine in loc de cea cu gunoi.

Asa-mi trebuie daca fac duminica treaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu fac treaba duminica - pe principiul daca acum am chef, acum fac, ca nu se stie cand o sa mai vina [:)]  sa vad mie ce mi se intampla - o sa-mi arunc oare aspiratorul pe geam? [:-)))]

 

am aspirat, am spalat covorul din baie, mai vreau sa spal lenjeria de pat, sa sterg pe jos si sa sterg praful, dar intai fac o pauza, ca mi-e pofta de pui cu smantana - ceea ce presupune mai intai mers pana jos la cumparaturi, apoi construirea mancarii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puiul cu samantana a iesit un deliciu - si dupa aia normal ca m-a apucat lenea, asa ca abia am reusit sa termin curatenia; am amanat pe maine schimbatul lenjeriei, si mai am o activitate planificata - sa demontez ventilatorul (bine, mai poate sta la locul lui cam o luna, pana fac bradul - fiindca atunci fac ceva permutari, pun un lampadar in locul ventilatorului, si bradul in locul lampadarului).

 

ia, ca mi-am amintit de brad - sa mai studiez ce minuni au mai iesit din mainile Strumphitei, sa vad ce mai comand anul asta [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...