Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini

 

Aseara am petrecut cu pizza (facuta de mine) si sampanie...al meu nu stie ce-s aia sfinti, pt ca la protestanti nu exista...eu si uitasem, noroc cu mama, care m-a felicitat prima...am primit multe sms-uri din tara (unele nici nu stiu de la cine sunt  [ph34r] )...multumesc inca o data pt urari  [flo2]

 

Marcia a vrut cadou de Craciun camera care face poze mini instant..a primit-o deja, asa ca am scapat de-o grija...o sa-i mai iau ceva simbolic.

 

Vad ca m-a lasat durerea de muschi, aseara am exersat iar; azi fac exercitii pt muschii de la burta (merg la manichiura, asa ca nu am timp prea mult).

 

Aseara in drum spre casa incepuse sa ninga ca in povesti, cu fulgi mari si desi...azi au anuntat zapada in toata tara.

 

O zi faina va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcia impreuna cu prietena ei au avut de pregatit un referat pt astazi, despre ureche..au lucrat la el saptamana trecuta, in weekend si ieri..dimineata a venit Isabel sa o ia la scoala si repetau ce are de spus fiecare. 

 

Maine e in Elvetia Zukunfstag (sau Kids day)...copii intre 10 si 13 ani vin la job la parinti...o sa vina si Marcia la mine (nu are chef sa mearga la scoala  [:D]), apoi trebuie sa povesteasca cu ce ma ocup. 

 

Vineri merg cu Marco si un coleg de-al lui la degustare de vin, in Zurich, la lac....se tine in fiecare an, locatia sunt cateva vapoare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...