Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara.

Pana acuma m-am distrat cu windows 10 si nenorocirea aia de java care avea o eroare si ii atacase performantele procesorului.

 

Cu chiu cu vai am reusit sa-i dau uninstall, caci nu dorea sa deschida control panelul de Java. Dar am reusit si am instalat o noua versiune ca cica ii trebuie la minecraft. Degeaba i-am zis eu ca Java asta are multe gauri negre prin browsere si aduce virusi.

Si am zis: windows 10 e enervant.

 

Abia astept sa mananc din gogosarii Rufus:  auzi, dar numai un borcan ai pus?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Euuuu!! Chiar imi doresc sa ajung acolo.

 

Am povestit cu o tanti din Wales care locuiește in UK, foarte simpatica. Si m-am gandit la tine. Așa putin ai fost si tu :). Dar iti doresc sa ajungi, e superb. Merita din plin. 

 

Drumul inapoi a fost la fel de horor dar am ajuns cu bine. Pt Diana a fost prima experiența sa conducă in afara insulei si prima experiența pe așa o vreme. Avem si o chichineata de Hyundai de imi era frica ca o rafala ne ia efectiv de pe drum. Acum suntem la hotel, pana maine se mai potolește. 

 

Maine avem in plan Golden Circle, vom fi plecate toata ziua. Si vineri plecam spre casa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si eu zic, ca si Ioana, Wow! pentru ca sunt destul de rare cazurile in care cei 2 persoane care formeaza un cuplu au fost prieteni in copilarie si se cunosc de atata timp! Bravo, toata admiratia mea! [flo2] Si la multi ani impreuna!! Si eu am o gramada de amici baieti, pe care ii cunosc, nu de la gradi, dar de la inceputul scolii, din clasa 1 (am fost o fire mai baietoasa, jucam o gramada de jocuri mai de baieti, fotbal, diverse jocuri care implicau impuscaturi si cazemate etc ), tinem legatura si acum. Dar mereu i-am vazut pe fiecare dintre ei ca pe un frate, nu s-a pus problema niciodata de mai mult, de nici o parte. [:D]

 

Mulțumesc pentru urări! 

Sincer nici eu nu prea cunosc cupluri ca noi. Dar dacă tot am ajuns pana aici...mergem înainte.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi. 

 

Am visat ca ne cumparat o casa in State, undeva langa ocean. Posibil pe coastra de vest, ca venea Brad Pitt la noi in vizita si incerca sa ne fure o chestie de la biberonul Juliei. Da' macar era Brad de acu 20 de ani, mai tinerel, asa. Totusi, de ce l-oi fi visat io pe Pitt, ca nu prea e pe gustul meu ca barbat? In fine, casa era super si bineinteles mare, ca in SUA si... la etaj avea peretii de sticla, asa ca se vedea oceanul in toata splendoarea lui. Asta da, e ceva ce mi-as dori. Si avea loc de joaca in curte, cu tobogan si leagan si turn de catarat si toate cele! Bag seama ca sunt cam nestatornica, in vis!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...