Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Sotia mea vrea sa-si faca marire de sani. Este tanara si se simte complexata ca are sanii mici. Pe mine nu ma deranjeaza lucrul acesta insa ea insista sa-i aiba mai mari. Vreau sa o sustin si sa o sprijin fiindca o iubesc mult. Ii vreau tot binele din lume insa nu stiu la care medic chirurg estetician sa o duc. Am vorbit cu cativa prieteni si mi l-au recomandat pe domnul Dr. Sorin Parasca pentru astfel de inverventii. Am vazut pe pagina dumnealui ca are poze si cu rezultatele din urma operatiilor. 

Ce sa fac? Si ea are emotii. Sa o programez o consultatie?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hai mai Mirela, ca maritul sanilor nu il discutasem!!! Mai aflam si noi ce e nou in domeniu.

 

si e interesant si de ce o reclama la un chirurg plastician si marit de sani tinteste un site DespreCopii!

eh, daca nu curge, pica....

nu cunosc pe nimeni in jurul meu care sa-si fi facut implant mamar sau care sa-si puna macar problema de a-si face asa ceva. bag seama ca toate aceste doamne si domnisoare sunt multumite de dotarile cu care le-a inzestrat mama natura si mostenirea genetica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi l-au recomandat pe domnul Dr. Sorin Parasca

 

E vorba de acelasi Sorin Parasca din scandalul "mafia silicoanelor"?

http://adevarul.ro/news/eveniment/stenograme-mafia-silicoanelor-medicii-vitalie-arhire-isac-afla-marti-raman-arest-1_5367bf060d133766a8620118/index.html

 

Cu asa prieteni mai bine iti intrebi dusmanii [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...