Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Nu e dezolant deloc.

Femeia intra la categoria "de lux", unde naiba ai vazut tu lux fara bani (multi)? [:)]

In plus, proverbul e degradant pentru noi, Marius, nu pentru femei...adica nu pot avea orice femeie imi doresc, pe baza calitatilor mele nemaipomenite, de-mi trebuie bani sa maresc sansa? [:)]

Ce sa zic? Fiecare cu pretul(valoarea) lui(ei dupa caz). Raman la opinia mea. [:)]  Nu cred in bani ... acestia sunt necesari, foarte necesari dar raman  instrumente care nu pot inlocui omul niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce e barter?

 

dana, nu stiu exact ce scrie la dictionar, e modul in care multe vedete de la noi isi fac nunta, botez sau operatii estetice in schimbul exclusivitatii evenimentului/participari la emisiuni pe la diverse televiziuni (de scandal sau nu).

cum a fost nunta biancai dragusanu cu victor slav, de exemplu.

 

uite, am gasit o definitie, despre barterul de publicitate vorbeam eu :

 

"Obiectul contractului de barter (schimb de publicitate contra produse si servicii) il reprezinta schimbul de produse sau servicii dintre Prestator si Beneficiar, astfel: Prestatorul va presta pentru Beneficiar serviciile de publicitate ce sunt mentionate in Anexa nr. 1 pct.I la prezentul contract, iar Beneficiarul va livra Prestatorului, in contrapartida, produsele sau serviciile mentionate si descrise in Anexa nr. 1 pct. II la prezentul contract."

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...