Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Nu e greu.... vin sarbatorile... ma duc la colindat din 20 decembrie pana in 5 ianuarie si mananc cu supliment in fiecare loc caltabos, carnati ... si o sa mi se faca niste sani mari si .. naturali  [:)]

 

[:-)))] Daca ai reteta sa pui depozit numai acolo unde vrei tu, publica reteta aici pe DC. 

(cred ca pe linga sini frumosi, dupa sarbatorile de iarna ai si burta mare si fund bombat  [il] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am avut o colega turoaica, si cind s-a dus acasa a mers la o consultatire sa vada cit o costa aranjarea grasimii de pe burta.

Doctorul a evaluat si ce nu  ceruse : riduri - o suma, pometi - alta suma, sini, etc.....iesea cu totul la £10 000.

Supararea ei  cea mare a fost la cit ia 'evaluat' ala ridurile care cica ea pina atunci nu le vazuse si sinii.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut o colega turoaica, si cind s-a dus acasa a mers la o consultatire sa vada cit o costa aranjarea grasimii de pe burta.

Doctorul a evaluat si ce nu  ceruse : riduri - o suma, pometi - alta suma, sini, etc.....iesea cu totul la £10 000.

Supararea ei  cea mare a fost la cit ia 'evaluat' ala ridurile care cica ea pina atunci nu le vazuse si sinii.  [:-)))]

 

sa stii ca si eu am observat genul asta de situatie, in diverse seriale despre chirurgia plastica.

de ex, o tanara tinea mortis sa-si mareasca sanii, cu toate ca mai degraba ar fi avut nevoie de o corectie a formei nasului. probabil "obsesia" sau nemultumirea ei era legata doar de sani, nasul cam mare nu o deranja.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca si eu am observat genul asta de situatie, in diverse seriale despre chirurgia plastica.

de ex, o tanara tinea mortis sa-si mareasca sanii, cu toate ca mai degraba ar fi avut nevoie de o corectie a formei nasului. probabil "obsesia" sau nemultumirea ei era legata doar de sani, nasul cam mare nu o deranja.

Poate incerca sa distraga atentia de la nas  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...