Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 107


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 507
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sorina fa cumva si vorbeste cu un medic din Romania sau vorbeste cu dr Machac, eu zic ca te ajuta dr M. Nu lua Clexane de la tine putere, e doar parerea mea. Te pup cu drag si sa stii ca am fost la biserica azi pentru tine, imi tare Draga. Te pup, hai încearcă sa Vorbești, eu cred ca dr M te poate ajuta. Doamne ajuta! Va fi bine Sorina o sa vezi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvetica sa fie in ceas bun si cu mult noroc, sa rămână puishorii cu Mamicutza lor  noua luni si dupa aceea. De data asta simt eu ca vei fi mama sigur, sa-ti ajute Bunul Dumnezeu ca tare ai mai fost încercată si prin tare multe necazuri si dureri ai mai trecut...offf. Hai ca acum va fi cum ti-ai visat, sa ma tii la curent cu tot. Sunt langa tine si puishorii tai. Te pup si te imbratisez cu drag. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]

 

Dragelor,

ieri am implinit un an de cand mi-am luiat puii cu mine, exact de ziua nationala a Cehiei. A fost un ceas bun si acum la mine in pat dorm doi copilasi asa de frumosi, ca ma scurg ca ceara ori de cate ori ma uit la ei si nu ma pot opri sa le pup manutele, obrajorii, talpitele pufoase... au patru luni acum si sunt sufletul meu. Baietelul e blond, mai slabut dar mai smecher, fetita e castanie, rotunjoara si rumena ca un boboc de trandafir si amandoi au ochi albastri. Inca alaptez, uraaa!, dar nu exclusiv ca nu pot cu doi, dar primesc oricum mai mult de la mine decat lapte praf, ganguresc, zambesc, rad deja, cu hohote, cel mai fain sunet din lume, intind manutele dupa mine si ma urmaresc cu ochii peste tot. Dorm cu mine, de o parte si de alta, sotul a fost exilat pe o canapea [:-)))] , asta e, am incercat sa ii punem in patut, dar au racnit de mi-au dat lacrimile, santajisti mici, si am zis ca ne-om reuni noi mai tarziu, pe la 60 de ani, asa [clo] .

A fost un an dur, cu sarcina gemelara, am fost speriata si  n-a fost deloc usor nici cu nasterea, nici mai tarziu, ca n-avem pe nimeni ca ajutor, dar e cea mai buna treaba faptul ca i-am facut. Pt prima data nu simt ca as mai da timpul inapoi ca sa fac copil in tinerete, n-as face altfel, pt ca nu i-as mai avea pe ei. Nu mai regret sarcina pierduta, FIVurile esuate, cu oua proprii sau nu, astia sunt copiii mei, inimile mele, si nu vreau macar sa ma gandesc ca as fi putut avea altii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma iertati ca nu va scriu nominal tuturor, dar e asa tarziu, ca numai acum pot sa scriu, cat ei dorm, in rest ma tin cu manutele lor strans daca nu e de hranit, spalat, ragait, plimbat etc. Si nu mi-e mintea foarte limpede.

O imbratisare pt Sorinake si o rugaciune, sa dea DD sa rezisti cat mai mult cu puiuta, sa treci de punctul critic, draga mea!

Bafta, Velvetel, sa iasa cu doua linioare, doua inimioare [il]

(desi oh, cat e greu e cu doi... iti trebuie macar inca cineva cu tine... ideal inca doua-trei persoane...)

Dea, MariaF, astept vesti bune, dragele mele...

Va sarut de cealalta parte a gardului si va astept aici, unde e greu, obositor si dulce si minunat!!!!

[pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...