Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 107


dea78

Recommended Posts

Buna seara,fetelor!

Nu am mai intrat demult, dar v-am citit.

Am facut un fiv in februarie martie, Turcia,reusit, dar SOE  la 10 sapt., in mai. Ne pregatim pentru  fiv la Zlin. Planurile astea mi-au dat putere.

Am facut diphereline 3,75, acum iau estrimax 1-1-1.Am citit din urma ca au avut unele fete probleme, sper sa fie bine, sa creasca endo.

Dea, [flo2] !

Doamne-ajuta fetelor care sunt in plina procedura, Nikos, embrionasi lipiciosi iti doresc!

Velvet, pe tine te stiu de la fiv Turcia, esti o luptatoare, sa vii cu vestea mare [bib]  [bib] !

[flo2] tuturor fetelor greu incercate, dar puternice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 507
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, fetele, m-am intors "acasa " , adica in casuta. Am lipsit un an, nu cred ca voi fi f activa nici de acum, dar macar rar tot sa mai intru, pentru ca aici e o parte mare din sufletul meu si orice as face nu pot si nu vreau sa schimb asta. 

 

Cand am gasit din intamplare forumul asta , acum 3 veri, m-a impresionat teribil si mi-a resetat multe in minte si in suflet . Si pentru asta trebuie sa multumesc de 1000 de ori.

Mi s-a parut un an destul de greu ultimul an, desi Multumesc lui Dumnezeu suntem toti sanatosi si asta e cel mai important . Ma ajuta mama , care desi are o varsta considerabila inca se tine tare, dar ii duc grija si ei ca e slabuta si mica . 

Partenerul tine la noi dar are un stil mai copilaresc si de multe ori suparator de a ne arata ca ne iubeste, si anume necajindu-ne pana la exasperare. Pare sweet , dar cand esti obosita spre limita si tot ce iti doresti sunt 2 minute de liniste, atunci glumele un pic cinice sau necajirea copilului care incepe instantaneu sa urle ( si nene, are un volum cand urla .. )  nu prea te aranjeaza. Dar invatam incet cu totii sa fim o mica comunitate si sa ne ajutam unii pe altii , de la mic la mare.

 

Nu mai stiu ce s-a mai intamplat pe forum, dar cand am deschis o pagina oarecare am dat de fetele Amaliei , si cand am vazut ce domnisoare s-au facut  mi s-a zbarlit parul de emotie . Sa fiti sanatosi si veseli ca si pana acum , va pup ! 

Cum zicea asa frumos Poppy , nu, nu as da timpul inapoi ca sa fi facut un copil cu ouale mele. Ea , iubita mea, mi se pare cel mai frumos cadou ever si nu as fi vrut sa fie altfel. By  the way , pentru sceptici : cehii astia fac copii reusiti , credeti-ma  :)

 

Va pup , curaj tuturor fetelor incercate , sa va ajute Doamne-Doamne si Maica Lui sa fiti bine, voi si actualii / viitorii bebelusi ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Bemi  [pup]  si pt printesa  [pup] !

   Indiferent cand intri sau nu,e valabil pt toate mamicile e binevenita intrarea...e un latz aruncat tuturor fetelor care inca spera.Legat de partener asa sunt cam toti barbatii...un copil e o concurenta privita prin ochii lor.Adica vede ca cam pica pe locul 2 si e cam greu,cam tarziu se trezesc si realizeaza ca fara el nu ar exista acea mogaldeata de om si ca e TATA.A inceput sa gangureasca pitica?Ati facut cam 1an,nu?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...