Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 107


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 507
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet,ai nervii tari,eu la fiv-ul anterior am facut un test,inainte de beta.Fetelor, mie Tayfun mi -a dat Clexane de 0,4(nu stiu, poate mi- a dat, fiindca am intrebat de cateva ori daca il include in schema)cehii spun ca nu e cazul, am doar Mthfr A 1298C heterozigot. La hematolog nu am fost. Voi ce ziceti? Gine, m- am incurcat, plecam in 8 noiembrie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serus fete.mariuca ,ma bucur ca te gandesti la mine.Noutati nu am ,astept menstruatia .Ma tot gandesc si chiar voiam sa va intreb daca sunt mai multe feluri de diphereline ca de ex eu pe protocol am vazut ca scrie diphereline 3.0 nu 3.75.probabil ca sunt mai multe doze habar nu am.choar voiam sa te intreb draga Jo ce scrie pe al tau,e din Cehia??sa nu cumva sa nu primesc acelasi medicament ca si al tau,ca am pus-o dup-aia.Greva postei romane nu cred ca se termina ,drept urmare nu cred ca primesc coletul..puii mei cu Posta lor .nici nu ma mai enervez,fie ce o fi.

Am intrebat daca sa iau si magberot si kalium aspenter si clexane insa ju am raspuns probabil trebuie s aintrebe medicul.Cam atat.Duminica faina.

velvet te pup si sunt cu gandul la voi.

Sorina Pink,Doamne Ajuta .Nicos sper ca ne scrii cum ajungi acasa.va pup pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...