Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mama, iti spun doar ca sa stii, ca ....


Recommended Posts

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru mine, vestea cu fetele este foarte buna ...Flavia la anul face 12 ani. Avantaj eu ...

 

 

Marina, pai "dragostea" de youtube si tableta nici nu am considerat-o. Al meu joaca Fifa 17 si se uita la orice fel de video cu si despre soccer. In plus, ii plac polonezele ...avantaj tu !!! :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine, vestea cu fetele este foarte buna ...Flavia la anul face 12 ani. Avantaj eu ...

 

 

Marina, pai "dragostea" de youtube si tableta nici nu am considerat-o. Al meu joaca Fifa 17 si se uita la orice fel de video cu si despre soccer. In plus, ii plac polonezele ...avantaj tu !!! :))

 

sper sa ai parental control pe tableta...sa fii sigura ca se uita numai la videos cu /despre soccer.

in caz ca nu stiai ...unele videouri din astea au comentarii cu un limbaj f urit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Michelle, depinde de copil si de cum e crescut sau cum e el.

Nu cred ca noi am avut atatea optiuni cand eram mici si totusi uite ca nu am preluat tot ce e rau pe lume.

 

Am auzit tot timpul injuraturi , expresii care mai de care si cuvantul cu p folosit pe post de virgula dar cea mai mare injuratura folosita e fir'ar sau bagatul picioarelor.

Ideea nu cred ca e sa iti impiedici copilul sa auda limbajul murdar, sa stie ca exista droguri samd, ci sa il faci sa inteleaga consecintele.

 

 

Iar limbajul asta murdar nu e un semn ca un om e prost sau incult.

Unul dintre cei mai dragi anestezisti injura in gluma de nu iti vine sa crezi. Si e mega destept, glumet, daca as putea as lucra numai cu el ca niciodata nu te poti enerva.

Cea mai tare fraza cu cuvinte murdare am auzit o de la el si mi s a intiparit in memorie. :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a inviat XIO subiectul asta, sa va tin la curent cu viata "amoroasa" a lui fiu-meu.

 

Rachel i-a dat papucii. [:-)))] . I-a trimis o scrisoare, care mi-a aratat-o si mie si pe care am salvat-o, sa i-o dau neveste-sii peste ani [:)]  [:)] . In scrisoare spunea ca il paraseste pentru ca :

 

- fiu-meu nu a tratat serios aceasta relati (????!!!!)

 

- stie ea ca el are de gand sa rupa relatia in ianuarie si asa ca o face ea mai repede

 

- da, nu ii e rusine sa recunoasca, dar ei ii plac fetele [:-)))]

 

Fiu-meu a zis ca nu intelege ce vrea sa spuna cu primele doua motive ...mi se pare atat de funny, ca drama sta in DNA-ul nostru feminin. Auzi la ea, fiu-meu nu a tratat serios relatia lor ...Doamne Dumnezeule !!! ...Si barbatii, chiar si la 12 ani, continua sa nu inteleaga nimic din ce si cum gandesc femeile si mai ales ce vor de la ei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar limbajul asta murdar nu e un semn ca un om e prost sau incult.

Unul dintre cei mai dragi anestezisti injura in gluma de nu iti vine sa crezi. Si e mega destept, glumet, daca as putea as lucra numai cu el ca niciodata nu te poti enerva.

Cea mai tare fraza cu cuvinte murdare am auzit o de la el si mi s a intiparit in memorie. :)))))

Xio, asta nu e o regula.

eu cred ca limbajul murdar e de prost gust...si da o impresie urita, o imagine negative, prost crestere, lipsa de educatie...

 

treb sa fii prea funny, si intr-un cerc de prieteni f apropiati si care se aseamana, ca sa iti fie acceptat un limbarj murdar.

 

personal nu-mi plac sa aud injuraturi...si de fapt limbajul "murdar" pt mine in alegerea prieteniilor e un deal breaker.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...