Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Doamnelor, in lipsa lui Aqai (de care ne este dor), imi permit sa deschid capitol nou (white in anticipatia iernii).

 

Eu sper ca toata lumea sa revina inapoi la o cafea mica sa ne auzim, sa ne aolim si sa ne sustinem unele pe altele.

Aici subiectul vechi:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/154378-pumpkin-spice-latte/

 

 

post-128087-0-77460500-1477423632_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bine v-am gasit la noul capitol!

 

Ce se intampla? De ce vrea lumea sa plece, ce s-a intamplat? Chiar nu inteleg.

Si cred ca nu este cazul sa plece nimeni...  [flo2]

Buflea are dreptate... nu e bine sa iei decizii drastice la nervi...

 

Aqai, inteleg ca esti foarte-foarte ocupata, cand mai ai timp, mai intra pe aici... 

Buflea, ce mai zice Alex? 

Letitia, gata concediul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmila,  [flo2]

 

Coca, cum e soacra?

 

poate apare Coana mare de La Arges, si Strange randurile! Elyda??????

 

Aqai, cum te aniversezi???

 

---// copilul meu cel mic, pleca Maine 3 zile in excursia de final de Scoala primara. Si- a facut bagajul. Geamantanu Pt 1  Luna. Ne- a preconizat ca o sa ne plictisim teribil fara dumnealui.

 

-----

copilul Mare A adus azi caietul de La germana corectat. O singura Thema notata cu 5, . Nimic din alte 50 de Teme :(() i- am zis Sa ceara explicatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e destrabalare curata. [:I]  Nici cu 2 ore de yoga nu se anuleaza efectele la toata frisca  aia de pe ceasca, Ant[:D]

 

Didi, unde pleaca copilul mic in excursie ? 

 

Monica, jur ca n-am mai citit pe cineva asa de echilibrat ca tine.  [flo2]

 

Eu ma simt de parca ar fi vineri. Da' stiu ca e din cauza vacantei care incepe miine (de fapt studentii mei au putina vacanta doar de simbata pina miercuri, insa cum nu mai am cursuri cu ei, plec inaintea lor). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai ce m-am mirat ...am vazut fostul subiect inchis si zic, aoleu, ne-au pedepsit ...

 

Aqai, soro, eu chiar am nevoie de tine .. ca tu ai baieti, frati, aceeasi varsta cu ai mei, deloc usor de crescut ... nu poti tocmai tu sa ma / ne abandonezi ... da-mi un semn.

 

Letitia, forumul pierde un user, noi pierdem o prietena ... nu e fair, ca noi nu ti-am facut nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Nu pot concura cu frisca lui Ant [:D]  , dar va ofer niste ceai de tei+sunatoare. Sa rasuflam adanc si sa ne linistim.  [cit]

La mine acum ploua torential, ceea ce-mi place, iar la serviciu avem o situatie de cacao, ceea ce nu-mi place. In concluzie, am o durere de cap groaznica.  [poc] M-am si ratzoit la o colega  [:I] , noroc ca ea e mai blanda si nu se supara. 

In rest, nimic nou. Alex merge inainte cu scoala, face teme, merge la chitara, bricoleaza. Tare imi place de prof ei de chitara,  [pk] de la fiecare ora vine cu o tema ptr sapt viitoare.  [pk]  [cri] Si citeste deja note pe portativ. Ce mai, sunt in extaz [flo]  [flo] !! 

Eu incerc sa recuperez cu ordinea prin dulapuri, e o debandada totala, sa petrec timp cu Alex si sa vad ce sa mai citesc. N-am mai deschis o carte de ceva vreme.  [batcap]  [:I]

Pe cei ce citesc Cafeneaua ii invit si sa impartaseasca cu noi cate ceva. Sa fie un dialog, cat-de-cat.  [flor]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...