Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Didi, cea mare a fost in tabere/excursii.

 

Tot ea urmeaza sa mearga cu avionul. E o auditie si ei sunt un grup. Drepturi nelimitate se refera la ce au pozat, inregistrat acolo in spatele usilor inchise. Firmele organizatoare sunt foarte cunoscute in lume. Iar contractul sigur nu se va modifica. Sunt facute de juristi cu experienta sa fie ei acoperiti in orice situatie. Materialul inregistrat se difuzeaza dupa ceva timp iar persoanele de fata vor afla implicit detalii care nu se pot face publice. Ei protejeaza si ceilalti concurenti in felul acesta. Unii din cei mari au fost si anul trecut si se pare ca totul a mers bine, nu a rasuflat nici o informatie pretioasa. Eu intuitiv as zice sa semnez dar va trebui sa tot am discutii cu ea sa ii aduc aminte sa isi tina gura. Practic noi semnam iar ea o poate face lata mai tarziu.

 

Edit ca mi-am adus aminte exprimarea ei haioasa. Eram in masina si citea contractul. Si dintr-odata exclama ea asa mirata ca unde se cred ei cu atatea conditii, ca n-au altceva de facut decat sa-i inregistreze pe ei ce glume fac pe acolo de parca ar fi un reality show.

 

Coca, sper ca sunt bune vestile voastre.

 

Didi, mai stiu astfel de cazuri. Au reusit sa-i dea afara din firma atunci cand firma era pe minus si legal s-a trecut la reducere de personal.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am vazut acum si eu disvutia de lla zz. in afara de un 'aha, now i get it' in legatura cu o discutie hallucinanta avuta anul asta pe forum, nimic nou sub soare.

Sunt tabere,, se plange lumea de moderare din cand in cand ca sunt si moderatorii oameni din tabere :))

da' de ce sa se plece din cauza asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este ziua Letitiei? Pai atunci La multi ani fericiti, Leti!           [deziuata]  

Hai sa dai de baut, nu te mai ascunde tocmai de noi!

Raportez un weekend cu dureri de masele si multa fizica - mecanica in limba germana  [ventilator] 

Doamne, ce cuvinte are limba asta   [batcap] Ciocanul ala in cap l-ar merita profesorul care preda la clasa.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolina, mda ., peste tot exista pleava  [ups] . Asta dupa 6+ ani de lucrat cu Ei. 

 

Otilia, multa bafta

 

 

noi suntem in vacanta , deci vizitam berlinul. 

Fusem de  vreo 7 ori La Paris dar niciodata in Berlin . Cu trenu. E super misto orasul. Interesant Sa le povestesti La copii de comunism si blocurile de La Alexanderplatz. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...