Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[quote name=Letitia1" post="8503786" timestamp="1482403204] Neata! Dana, cum 2 saptamini? Doar 11 zile si asta cu tot cu weekenduri, care nu se pun! [:)] Mik/Aqai, nu am stiut de sistemul asta de notare, la noi se dau rezultatele cu citeva zile inainte de a se termina trimestrul. Aqai, daca nu ai fi tu cea care a recomandat Penny Dreadful, nu i-as da nici o sansa, avind in vedere ca implica vrajitoare si alte personaje de basm. Dar fiindca toate serialele recomandate de tine au fost spot on, clar ma uit. Imi plac tare mult actorii ce joaca acolo. Tot Aqai sau Antmila, poate dati cep la un capitol nou, ca si asa nu mai e mult pina schimbam anul, sa schimbam si capitolul! [flo2] [:)][/quo

 

 

JG m-a facut sa ma uit la penny :)

 

nu pot sa fac un nou capitol ca e crima si pedeapsa de pe tel... nu am laptop zilele astea :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...la noi nici un santier nu se inchide iarna doar pe motiv de iarna (doar pentru motive de conditii meteo severe - furtuni puternice, zapada in nestire, etc). La office nici atit!!!! 

nu se inchid pe motive de iarna; exista asa numita "conventie colectiva" semnata de patronat si sindicate si asa au stabilit ei de pe vremuri, 2 concedii "impuse", iarna si vara - si continua. si in Be cei din constructii au concedii "fixe"; sigur muncitorii, nu stiu daca si cadrele.

si bine-nteles, nici la noi nu se lucreaza in conditii meteo nefavorabile: vant puternic, ploi torentiale, inghet... inca de la inceputul proiectului sunt prevazute in planning cateva zile de "intempéries"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cumparat o ratza pentru Ransom si niste mingii pentru Napoleon. Haine nu le cumpar!!!!! Bine, Napoleon are o haina dar la el e vorba ca afara nu isi poate regla temperatura foarte bine iarna (are nasul prea scurt) si daca il scot la o plimbarica, ii trebuie jacheta sa ii tina cald (altfel tremura "ca un ciine")!

 

Ma duc sa fac capitol nou. Poate inchide cineva capitolul acesta. Multumim!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...