Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Hello voua.

Ia uite Didi ce le stie ! La multi ani sarbatoritelor, pe oriunde or fi !

Coca, speram la vesti bune.  [pup]

Didi, vacanta placuta ! Si la noi este vacanta la clasele mici. Sper si eu la vreo 2-3zile de CO la sfarsitul sapt. Sper.  [ascuns]  [:-@]

Am petrecut un week-end pe langa casa. Am retinut bilete la cinema si in final nu ne-am dus, am preferat sa dorm de-amiaza. N-am mai facut asta de foarte multa vreme. 

Ne-am facut manichiura, si eu si Alex. Am dat-o si cu oja, ca doar e vacanta.  [vampa]

Azi vreau sa iesim amandoua la un shoping scurt, desi aveam altceva in plan, dar asta e. 

Otilia, daca e strict legat de auditie, cred ca trebuie sa semnati. Bafta. 

Pa.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata si de la mine.

 

Mie imi trebuie o saptamina de recuperare dupa weekendul asta.  [alcool]  [alcool]  [alcool]

Vineri mi-au venit fetele in vizita si iar ne-am distrat pe cinste...am stat pina dupa 12:00 noaptea la diverse povesti. Vineri a picat si copilul mare de la college...cu un sac imens de rufe (pe linga altele).

 

Asa ca simbata dis de dimineata am atacat cu elan cosul nostru de rufe, plus sacul lui imens si m-am pus pe treaba. Barbatul a dus copilul mic la un college pe linga Boston (a ramas acolo peste noapte...cica a fost pe la vreo 4-5 petreceri una dupa alta...s-a culcat la 3:00 dimineata...pe la 2:30am inca textuia cu mine sa imi povesteasca grozaviile vazute in pelerinajul petrecaret). Simbata dupa ce am dovedit mormanul de rufe de spalat si calcat, am dus copilul mare la tuns si apoi m-am apucat de cina...am vrut ceva mai special ca na, e copilul acasa! Am stat cu el la povesti pe la 11:30pm...cu mici intreruperi in program de texte ale copilul mic.

 

Duminica la 5:30am (dupa ce m-am culcat dupa 11:30pm si am atipit ca un iepure intre textele copilului mic) m-am trezit sa fac cafea si sa plec la drum la copilul mic...recuperat plus mers la open house. Mi-era un somn de zile mari. Cu greu m-am mobilizat sa plec la drum (2 ore pina acolo). In sfirsit, am ajuns, am facut atac de panica la vederea scorurilor la facultatea asta (normal, copilul acuma e ultra-mega-super incintat). Dupa tot taraboiul cu open house (pe la 2:00pm) ne punem la drum catre casa si suna telefonul. Copilul mare a ramas in pana cu masina la jumatatea drumului intre casa si facultate asa ca sotul a plecat catre el. Sotul suspecteaza ca totusi atunci cind a busit bordura aia, ceva s-a spart la shaft-tul de la sistemul de 4x4 (asa ii suna lui). A ajuns acolo (v-am spus ca ieri a plouat cind marunt cind cu galeata???), a sunat sa vina sa il tracteze, a lasat masina la un garaj acolo (asteptam sa ne sune azi sa ne spune ce-i cu masina), apoi a dus copilul la scoala. Pe la 9:30pm a intrat si el pe usa...vai de capul lui ce obosit era.

 

Deci azi la servici daca as reusi sa trag un pui de somn, ar fi ideal!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...