Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Letitia!

 

 

Noi avem azi zi libera. Aseara dupa lucru ne uitam la un film, aproape am adormit. Dupa aceea am continuat cu un serial...la care inevitabil am adormit ca un bustean. Am simtit ca nu mai puteam sa imi tin ochii deschisi.

 

Acum mergem la sala, am terminat cu mancat dulciuri zi pizza zilnic, vreau sa vad cum ma pot transforma pana in primavara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am picat aseara lata la ora 10:30 si abia m-am trezit azi dimineata la 8. M-o fi epuizat sa fiu vrajitoare aseara, poti sa stii? [:D]

 

Am primit copiii cu truco-o-trato imbracata infricosator si machiata cadaveric. Misto, prima oara cand bag in seama cu adevarat Halloween-ul. Am si cusut costume: Bloody Mary pt A si elf (yeah, I know, f infricosator.... noooot) pt O. Au iesit f fain, desi am cusut manual ca mi-a crapat micuta masina de cusut chiar inainte de exercitiu. Well, n-a fost chiar atat de mult de cusut, din fericire. 

 

Au venit fiecare cu cate un cos plin de dulciuri. Le-am lasat sa si le administreze fiecare singura. E prima data cand fac si asta, dar m-am saturat sa tot fac reguli, sa urmaresc etc. Atatia ani am tinut teorii si aplicat ref dulciuri si consumul responsabil. Gata, e vremea sa aplice. Vor sa fie sanatoase si suple, bine! Nu vor, sa nu fie! WTF, sunt in greva [:D] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, frumos foc motanelul!!! Cred ca-i o placere sa mingii blanita pufoasa!

 

Carolinah, ceva poze cu impricinatele costumate? La noi nu a sunat nimeni la usa (s-au agitat ciinii la mare arta dar nu puse nimeni degetul pe sonerie). Asa ca de dimineata am decampat sacul de bomboane la servici sa nu stau cu diavolul in casa. Copilul mic a fost cu niste amici care au frati mai mici la trick-or-treat dar a predat "prada" celor mici si nu le-a adus acasa (l-a pupat mama pe copil destept). 

 

In rest, jelesc factura pentru masina (cica undeva la peste $3000 - e busit transfer box, drive shaft pe spate si ceva la gas tank), jelesc ca e frig afara, jelesc ca se apropie sarbatorile si nu am chef. O fi astenie de toamna dar zau daca am chef de ceva. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata mea exact ca si a Antmilei,

 

Vineri la mine in companie s-a facut reduction in force si au dat afara 40 angajati. De la noi din departament a plecat colega mea din Ghana. Pt ea nu a fost asa o drama, are in plan sa se mute inapoi si avea nevoie de bani. 

Dar au dat afara oameni care lucrau de 20 ani si erau in their 50's. E șoc trebuie sa fie sa te trezesti la varsta asta pe piata muncii dupa ce nu ai mai vizitat-o 20 de ani.

 

Eu nu ma gandesc decat la jobul ala pe care l-am refuzat, ca imi era tare bine aici. Puteam sa jur ca o sa-mi para rau, pentru ca asa sunt eu, asa mi se intampla mie.

 

In rest, de azi closing ...aceeasi munca, o persoana in minus.

 

Nu stiu daca am zis La Multi Ani, dar zic acum ...Letitia, Coca sa fiti linistite dragelor.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...