Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Buna seara de la inot,

 

Am intrat repede sa va spun ca Rachel, poloneza i-a dat papucii lui fiu-meu ...lol. Frate, dar ce dramatic ...i-a scris o scrisoare, pe care am citit-o soli eu, in care spune ca stie ca Alex o sa break up cu ea in ianuarie (???) si atunci s-a hotarat sa o faca ea mai repede, mai ales ca, nu ii e rusine sa spuna, ei de fapt ii plac fetele ...hahaha. Michelino, ma citesti ?

 

Fiu-meu vad ca e ok, a ziz ca oricum era mai inalta decat el si da, cica avea si el de gand ...

 

Case closed.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, scrisoarea am citit-o, pentru ca mi-a dat-o Alex sa o citesc. Am pastrat-o, o sa i-o arat cand se însoară. Nu pare ca are nevoie de consolare ...acum cica ii place de o asiatica, Oanha, pt ca e desteapta, slaba si mai mica decat el de inaltime ...dar care este "prietena" unui coleg al lui. I-am tinut un discurs despre cum nu e frumos sa ii fure prietena, prietenului.

 

Doamne, ce probleme mai avem si noi ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai il poate consola spunandu-i ca e asa de cocosh incat si fata asta careia ii plac fetele a vrut sa vada daca nu cumva totusi el o convinge ca nu-i plac...

 

 

caro,  [:)] imi place cum gindesti. 

 

Da' ce i-ai spune tu unei femei al carui sot devenise insuportabil in casa, nu se lasa dus si era homo pe ascuns ?  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De azi de dimineata ma tot imboldesc sa muncesc cu spor...am facut doar chestiile care "ardeau" iar acum am un teanc mititel de chestii administrative pe care urasc sa le fac pentru ca sint ingrozitor de plicticoase. Si tot plimb teancul din stinga in dreapta...m-am dua la bucatarie sa imi fac un ceai verde, am tras o tura prin marketing (ca tipele din marketing sint mai fun ca restul), am mai stat nitel la telefon cu o tipa din NY sa mai aud "birfe". Teacul e tot acolo si totusi trebuie sa ma apuc de el...o sa ma apuc dupa ce termin postarea asta (daca o fac suficient de lunga chiar intru si in lunch poate)!

 

Am primit un telefon ca socrii vin in vizita duminica (in drum catre cealalta fiica care locuieste la o ora de noi)...acuma nu stiu daca pica la prinz sau nu. Trebuie sa pun sotul sa afle pe vineri/simbata.

 

Am avut o tentativa sa iesim in trei undeva weekendul asta dar copilul are deja program asa ca stam pe linga casa. Vineri cica merge la film, simbata are homecoming, duminica iese cu niste amici la lunch. Oricum, sintem bine loviti in moalele capului de reparatiile la masina copilului mare asa ca orice distractie trebuie facuta pe metoda "cheap" catre "free". Taman ce investisem intr-o chestie pentru fireplace (un "insert") care sa mentina mai multa caldura in casa cind facem focul (la primul etaj nu prea merge instalatia de caldura cum trebuie si mi-e cam frig). Toata tarasenia ajunge undeva la $3500 iar acum cu reparatia masinii la $3000 sint cam debusolata financiar...vorba aia veche se aplica: "when it rains, it pours"!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caro,  [:)] imi place cum gindesti. 

 

Da' ce i-ai spune tu unei femei al carui sot devenise insuportabil in casa, nu se lasa dus si era homo pe ascuns ?  [fri]

 

Pai ce sa-i spui? Ca e o zeita, ca l-a inspirat multa vreme pana s-a decis ce si cum, dar sa-l incurajeze sa-si urmeze inima (si sa plece odata [clo] ), ca asa faci cu persoanele pe care le iubesti, le lasi libere...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...