Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare si din suburbia mea,

 

A fost o zi ploioasa, efectiv a plouat mai toata ziua, mai lin sau in rafale.

Imi pare bine s-o vad pe Letitia inapoi  [pk]  Pisoiasul vostru s-a facut mai frumos ca-n povesti:)

Si cand esti asa indragostit de pet-ul tau ti se pare funny aproape orice miscare:) 

 

Vai Buflea ce m-am distrat cu scrisoarea de dragoste!!! Da, s-o tii bine sa i-o dai mai pe la 25 de ani:) Fii-mea nu a zis nimic deocamdata ca ar avea boyfriend, insa mi-a spus ca vreo 5 baieti i-au cerut prietenia. Dar ea se tine batoasa:)))

 

Chiar nimic deosebit nu am de spus. Veronica a trecut testul la patinaj si a avansat la urmatorul nivel. Deja face pirueta pe un singur picior si se invarteste tare repede! O placere sa vezi toate fetitele alea cum avanseaza de la zi la zi, de la la luna la luna si cat de mult pot progresa. Saptamana asta este pauza apoi iar incepe un curs de 8 saptamani. 

 

Carolinah am citit cu rusul si insistenta lui de a fi vizitat de catre fata ta. Of, bine ca s-a terminat. Da, noi trebuie sa stam pe capul lor, sa ii tocam, explicam si ceva sigur ramane:)  Am vazut si la capoasa de fii-mea. Mai nou imi spune ca ea are 12 ani !!!!! Si insista pe cifra asta parca ar zice ca are 25:) Si are senzatia ca le stie pe toate, of, of. 

 

Insa apropos de relatii la varsta frageda mi-a povestit o amica de aici urmatoarea faza: un vecin de-al ei si-a dus fata la cinema sa se intalneasca  cu o prietena. Fetele au intrat la filmul X, iar tatal si-a cumparat si el bilet la un alt film, sala Y. Filmul tataului s-a terminat mai devreme si omul s-a dus sa astepte fetele. A intrat in sala unde o lasase pe fii-sa si a vazut-o sarutandu-se cu foc cu un baiat. Fata avea 12 ani la vremea aceea!!! 

 

Coca sper ca soacra ta se simte mai bine. A inceput tratament sau a facut mai multe teste? Scuze daca ai spus si mi-a scapat.

Anais: super dragut video cu pisicul si puisorii de gaina!!! 

Didi: frumoase pozele baietilor tai! 

 

Ma retrag ca sunt tare obosita, multa sanatate si mai trec eu pe la voi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu din closing,

 

Merge greu ...au disparut oameni, nimeni nu stie cine le face treaba, se trimit emailuri si nu se primesc răspunsuri.

 

Aseara am facut pui in lapte, dupa reteta Antmilei. Desigur ca nu mi-a ieșit ca al ei. Cred că am pus prea multa coajă de lamaie, ca sosul ala are o puternica aroma de citrice, ca o limonada fara zahar. Sa vad daca le place copiilor azi, aseară l-am terminat prea târziu si au mâncat altceva.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ca nu imi place scorțișoara. Am pus sage si lemon zest ...parca asa am vazut in rețetă. Trebuia toata lamaia ???

 

D-aia ti-am spus preventiv sa pui toate ingedientele [:)]  [:)]  [:)] ...atunci nu are cum sa iasa (la aroma) la fel. Eu am pus o lamiie intreaga (taiata in sferturi). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia,

 

ce ati facut cu semnatura?

 

noroc ca te- am citit, ca atunci Cand am vazut balonul am stiut ce e. Poza mea era din Berliner Dom. 

A fost prea frig sa planific calatoria cu balonul .

 

cat despre zid, m- a zapacit, mereu Ma intrebam Daca sunt in est sau in vest. Cel Mai oribil mi- a fost aseara Cand La Museum tehnic am dat peste un vagon de transportat evrei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...