Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Ant, am vazut anul trecut Ground 0. E impresionnat intr-adevar, insa oarecum calm si de-dramatizat (imi vine cuvintul in franceza "paisible", ca un fel de cimitir calm). Muzeul nu l-am vazut caci era o coada exemplara. 

 

Dana, cum mai esti ? Ti-ai luat tensiunea ? (da un semn ca sa stim daca esti bine). 

 

Ma pregatesc sa ma duc la cursurile mele de muzica, n-am mai fost de o luna, caci am avut vacanta si apoi calatoria in Portugalia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mik, eu am "trait" 9/11 fiind in NYC (nu in cladire, bineinteles)...inca nu pot merge sa vad.

 

Nu pot.

 

Mi-aduc aminte de imaginile pe viu (nu de la televizor), de miros...brrrr....inca nu pot trece pe acolo fara sa nu vad cu ochii mintii. Cumnatul meu (politist) a lucrat acolo dupa ce s-au prabusit pentru a cauta victime catre identificare...ne-a povestit in detaliu si inca ma scutur de tristete. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant esti durere cu petrecerile astea! Eu ma chinui de nu stiu cind sa invit 2 persoane si cind sa le invit ma apuca lenea si renunt!!!

Vezi, de aia mi-am luat eu pisica, sa nu-mi faca praf usile! [:)]

 

Am fost la ground zero anul trecut! A fost impresionant intr-adevar! Cum o fi fost sa fi vazut pe viu cladirile jumate cazute, praful ala ingrozitor, nici nu vreau sa imi imaginez!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat de cascat gura pe websiteuri de haine ca se pare ca am nevoie de niste cirpe mai de soi in urmatoarele saptamini...basca am o nunta in familie unde sintem cu rol cam "important" in ianuarie. Am ramas cu inima la pantofii astia dar sint cam scumpi fata de ce efemeri sint la moda...imi plac la NEBUNIE...stau asa de indoita!!!!! Sint imbracati in matase naturala. 

Sint de la JCrew (eu ador hainele si pantofii de la ei).

post-128087-0-45274100-1479318898_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea am intrat neaparat sa-ti raspund. Nu iti face griji. Perioada asta dureaza pana la liceu cel putin. Stiu ca pare o vesnicie, insa ei fiind apropiati ca varsta se vor antrena in toate impreuna, si bune si rele.

Cele mai neinsemnate detalii pot starni adevarate furtuni, rautati absolut gratuite  (ca cea cu oglinda) vor mai avea loc. Atat timp cat raman la tipat si aruncat un obiect necontondent ...tu doar sa stai in preajma sa temperezi spiritele:) 

Cum s-a terminat ? S-au impacat? 

 

 

Am intrat repede sa va spun ca impacarea a tinut o zi ...azi de dimineata s-au certat pe carduri Pokemon ... pe care le avem de mult si era cat pe ce, asta vara, sa i le trimit lui Aqai, convinsa fiind ca nu mai sunt de interes ...ei bine, se pare ca sunt.

 

Alex a inceput sa le caute prin casa, le-a gasit si a inceput sa le trieze ... brusc a apucat-o interesul si pe Flavia si a vrut si ea din cardurile alea ...au inceput sa isi aduca aminte din trecut, de acum vreo 2 ani, care ce carduri avea ... normal ca aducerile aminte nu coincideau ... fiecare isi aduce aminte ca avea cardurile celuilalt. Si da si tipa, si da si jigneste ... pana cand m-am dus si am luat toate cardurile. Sunt la mine in masina ...in curand o sa fac bazar la mine in masina - IPadurile sunt la mine in masina, Pokemon Cards sunt la mine in masina, cadoul Flaviei de ziua ei este ascuns tot la mine in masina ... ar trebui sa imi fac un cuprins, ca nu ma mai descurc nici eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru mine Curcanul asta va avea forever semnificatie emotionala ... tata a murit de Crucanul anului 2014. Doi an de cand ma priveste dintr-o fotografie pe care o am pe noptiera ... are asa o expresie in poza aia, parca imi raspunde la orice intrebare ...

 

Asa ca voi face si eu un fel de party, cu oameni care l-au cunoscut ...am 14 pe lista pana acum, fara antmila ca mi-a furat-o propria-i familie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, you're such a social animal! Eu sunt mai degraba ca Letitia, mai rar socializez, desi acum asa ar fi nevoie, ca nu poti creste un business fara sa socializezi la greu!

 

Pantofii imi plac la nebunie! Eu am unii similari imbracati in matase turcoaz si cu margini de piele bleu marine, cumparati de vreo 4 ani, cred. I-am purtat de cateva ori si inca sunt actuali.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, pantofii aia nu se vor demoda asa de usor. Apoi mi se pare destul de usor purtabili :). Imi plac mult.

 

In rest nu am retinut nimic desi am citit tot.

 

Eu luni am avut o zi neagra. Mi-am pierdut tel. Nustiu cum s-a intamplat. Am fost la sedintza cu parintii, cand a iesit l-am bagat in buzunar. Am facut 20m pana la masina. Mi-a cazut atunci, m-am intors dupa un sfert deh sa il caut, nu mai era. Cine l-a gasit stia ce face ca l-a si dezactivat.

 

Mi-am comandat altu, la pret intreg, si sper ca firma o sa-mi plateasca cea mai mare parte ca altfel bolanzesc. Nici nu doreams a imi iau, asteptam un an cu un tel vechi pana puteam sa-mi iau unu nou si ieftin, dar Andrei a insistat. Ca e lucrul pe care il folosesc cel mai mult ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...