Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si acum sa vorbim de cadouri, ca tot bate Craciunul la usa ...

 

V-ati gandit ? Ce cumparam familiei de Craciun ?

Un asternut de pat, o pijama? [:-)))] Glumesc..

 

Si noi i-am luat printului laptop, cica de Craciun, dar l-am luat acu, ca are nevoie la scoala. E scump, mic si foarte usor. L-am asigurat in caz ca-l pierde/scapa pe jos.

 

Asa ca de craciun ii luam un desktop superputernic, pentru jocuri. 

 

Eu imi doresc ferestre noi, barbatu nu stiu ce vrea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am curte unde sa o instalez...mi-ar place sa o am sub deck. De la mine din dormitor am usa in curte direct afara (sub deck). Deck-ul la mine este la etajul superior.

Ideal ar fi sa ies din dormitor, sa fug in sauna sa sa stau acolo sa ma coc la foc mic in liniste si pace :) :) :) :) Mai ies de acolo in primavara!

 

Deocamdata, nu sint fonduri asa ca visez cu ochii deschisi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, vrei o sauna uscata sau una umeda (hammam) ? 

Eu am incercat pe amindoua si-mi plac, insa nu-mi doresc asa ceva. Cred ca cel mai bine e sa te poti instala in tari mai calde.

 

As vrea sa-mi fac o sera (gradina de iarna) sa pot citi asezata in fotoliu si inconjurata de plante. 

De craciun as vrea : un stilou de o marca anume, hainute (cam scumpe ce-i drept), anume carti, lustre noi, un pian (clavier) portabil sa-l inslalez la birou si sa ma amuz in pauza de prinz.  [:I] (asta ca alti colegi au instrumente transportabile si repeta in pauza de masa)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place hot tub deloc, deloc. Am avut in trecut piscina si nu mai am rabdare de intretinut asa ceva. Trebuie apa tratata, etc. Nu imi place sa ma inmoi sa stau acolo murata. 

 

As prefera o sauna umeda, insa la nevoie ma multumesc cu cea uscata. Ma tot uit poate, poate gasesc ceva acceptabil la pret. Vad ca cele uscate sint mult mai acceptabile la pret. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...