Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A mea isi doreste un 3D pen , printre altele , si un Imac.Eu ma gandeam sa-i iau doar o bratara pandora si 3d penul . Ea isi mai doreste si un caine electronic care costa o gramada dar care va sta aruncat , mai bine nu , trebuie sa o conving.

Eu sper sa fac Craciunul cu parintii , atat imi doresc , nimic mai mult.

 

La Cirque du Soleil am fost fara sa vreau , mie nu imi place circul . Am cumparat bilete pentru copil si taicasu dar lui i-au luat-o la vale doua pietre de la rinichi cu o zi inainte de spectacol . Asa ca a trebuit sa ma sacrific .Tare palpitant a fost .Stiu ca accidentul a fost dupa . Noi am vazut Cuza , nu mai stiu spellingul corect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua, suntem tot dintr-o sincopa in alta. Nu-i bai, sper ca sunteti bine.  [flo2]

Collins, vai ce scump e 3Dpen-ul ala. Am vazut si varianta ptr copii, tot scumpa.  [ups]

Noi ramanem la variantele clasice (sper  [fri] ) hainute, carti, casti fancy ( vrea neaparat ), jucarii.

Am preg si ptr adulti, mosul trebuie sa vina si la noi. 

Am facut deja meniul ptr ziua lui Alex, sper sa supravietuiesc dupa 3zile de petrecere ( 1 la scoala si 2acasa ) 

In rest nimic nou. Am fost la MF, am tensiunea 13/9, cam mare ptr mine, a zis sa nu mai mananc sarat si sa ma odihnesc mai mult. Asa am sa fac.  [il]

Paaa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumo

 

Ant, am un stilou marca Lepine, am pus cerneala rosie in el si corectez examene. Vreau acum altul care seamana cu asa ceva : 

http://www.lepineatelier.com/boutique/stylos/samba-plume/

(modelul rosu, nu e foarte scump). 

Nu, nu-mi place sa-l comand pe Internet, imi place sa ma duc sa fac vinzare la pravaliile adevarate. 

 

ase stilourile Lepine!! O sa le pun pe lista.

 

Si eu si A. avem pasiune pentru stilourile "de altadata"...cu pompita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, stilourile de pe site sunt cu cerneala in cartushe in plastic (stylo plume), cu mina de pix (stylo bille) sau pix-carioca (roller). Acum depinde de obiceiuri. 

Stilou cu pompita n-am mai vazut de un secol. 

 

Dana, ai mare grija de tine, incearca sa te odihnesti mai mult.  [flo2]

 

La noi a fost o vreme teribila cu niste rafele de vint, acum ploua non-stop de parca ar fi sfirsitul lumii. 

 

Mai apar eu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Si la noi a plouat zilele astea si azi noapte mai huia si vintul ingrozitor. Acum e chiar ok, si de frig nu e frig, e acceptabil. In multe parti ale tarii au fost inundatii mari, Devon, Cornwall.

 

post-16401-0-24847800-1479808787_thumb.jpg

 

Buflea, cum e la tine vremea? Am o prietena care viziteaza NY zilele astea si eram curioasa ce vreme a prins. Sper ca buna, sa-i tihneasca. 

 

In rest nimic nou, astept cu nerabdare pauza de Craciun, am vreo 10 zile libere, in care mi=am propus sa zac de dimineata pina seara! Doamne, bine mai e!

 

Sint putin ingrijorata de pomul de craciun. Credeti ca Mishka o sa se suie in el, o sa-l dea jos? Imi amintesc ca aceleasi griji le=am avut in 2001, cind Printul invatase sa mearga si am avut emotii la reactia lui vizavi de pom [:)] ! Dar nu l-a interesat. Nu stiu insa cum va fi cu mitza!!! Voi ce experiente aveti cu asa ceva? Din fericire noile globuri cumparate sint din plastic, asa ca daca da jos pomul mare paguba nu e. Insa as prefera sa nu se intimple! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint putin ingrijorata de pomul de craciun. Credeti ca Mishka o sa se suie in el, o sa-l dea jos? Imi amintesc ca aceleasi griji le=am avut in 2001, cind Printul invatase sa mearga si am avut emotii la reactia lui vizavi de pom [:)] ! Dar nu l-a interesat. Nu stiu insa cum va fi cu mitza!!! Voi ce experiente aveti cu asa ceva? Din fericire noile globuri cumparate sint din plastic, asa ca daca da jos pomul mare paguba nu e. Insa as prefera sa nu se intimple! 

Imi aduc si eu aminte de la fete, de gandurile privind  bradul de Craciun. Dar nu am avut incidente. Dar la fel, si noi tot globuri de plastic am tot cumparat in ddecursul timpului.

 

Insa nu stiu cum va fi cu pisica, sper totusi sa nu fie vreo problema. Stiu, nu e problema de globuri sparte, dar nah, e totusi in deranj caderea bradului, cad ace, se rup crengi.. nu-i prea placut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia asa ma distrezi cand povestesti de mâtz :)). Printu mai e interesat de el?

 

La noi nimic.

 

Ieri a aflat socro o parte din diagnostic, ca trebuie sa faca radio. A primit vestea relaxata, dar relaxarea e data tot de boala. Macar atat.

 

In wk am vizitat am fost in Beaujolais ca a iesit vinul nou. Am vizitat un castel si am cumparat branza si carnati. Foarte fain a fost. O zi superba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...