Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Aschiuta a plecat azi in excursie. pana vineri. aici https://ww

 

 

vai ce veselie era pe capul lor azi. toate cele 3 clase. ai eu excursii la clasa a 4-a. si au excursie la clasa a 5-a de cunoastere.

 

ne-a preconizat ca o sa ne plictisim fara el. si-a luat si catzelul cu el, si a verificat de 3 ori daca e in valiza [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce Aschiuta frumos, zambaret si pe deasupra si asortat. Excursie placuta si voua, Didi, distractie placuta fara copilut!

Fii-mea are maine test la engleza. Dupa scoala se duce cu o colega la film. Am intrebat-o intr-o doara cica [clo] daca au si insotitori. (Ca tot suntem la capitolul prietenii si indragosteli, plus ca ea e ceva mai mare.) Cica baietii din clasa lor nu invata bine, sunt imaturi, se chitaie si se bat cu floricele si ele vor sa vada filmul linistite.

Eu am fost la dentist... mi-a facut stomatoloaga 3 anestezii si nu au prins. Dupa prima mai sa mi se taie filmul, habar n-am de ce, ca nu sunt genul care isi da ochii peste cap. Intr-un final parca-parca incepuse sa prinda, cand s-a apucat de lucru... am simtit aproape tot. Intre timp a mai bagat vreo 3 intepaturi, pareau alt tip de injectii. Prima oara cand mi se intampla asa ceva. Si ea era uimita, a zis ca niciodata nu a mai patit asa ceva.Cum e posibil sa bage atata anestezie si sa nu prinda?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai, Didi, ce draguti sunt copiii aia, toti infofoliti.

 

Nici eu nu inteleg cum de e posibil sa nu prinda o anestezie. Nu mi s-a intamplat. Dar vreau sa va spun ca si eu am fost marti la dentist si trebuie sa imi schimbe o coroana si sa-mi puna o plomba ...total cost $880 ... Cum e posibil asa ceva ??? Deci fara scoatere de nerv ...

 

Deci unii copii, fete sau baieti, trateaza cu indiferență relatiile astea ...si alții, nu stiu cum sa faca sa se cupleze ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scump e si aici. Noi mergem la Unguri, ca e mai ieftin, desi tot scump. Cu anestezia, mister total.

Fii-mea nu pare interesata deocamdata de baieti, dar si cand s-o indragosti...

Eu i-am zis acum in gluma ca la varsta ei te duci la kino sa te pupi fara sa fii sub lupa parintilor, nu sa vizionezi filme. Asa ca m-a trecut la categoria "parinti denaturati" :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devoska, si e acelasi produs pentru anestezie ? (adica ai mai facut anestezii la dentist cu el). Ai tratament de altceva ? Tensiune mai ciudata ? 

 

Azi ne-a chinuit profa de muzica sa cintam pe note si sa facem dictari de note. Asa ceva.  [alcool]

 

Didi, ce frumos e locul excursiei si grupul de pitici. 

 

I-am scurtat Marghiolitzei mele pelerina neagra de vrajitoare. Mi s-au intors copii de la so-acra-mea. Mi-a fost dor de ei, era mult mai liniste in casa si ... mai ordonat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, acum am ajuns acasa. A fost o zi ff obositoare, in care am vorbit pe rand in 3 limbi : fr, engl si romana, dar tare bine a fost. Avem o conferinta anuala pentru clienti, si 2 dintre clienti sunt romani :).

Fetele dorm prin vecini, ma voi culca si eu imediat si maine o iau de la capat.

 

Am si o veste super buna : maine o opereaza pe socro. Ne rugam sa fie bine dupa operatie. Au mutat-o azi la neurochirurgie, unde conditiile sunt fff bune : 3 in camere, curat, nu ai voie sa stai mai mult de 2 ore.

Chirurgul zicea ca e posbil ca operatia sa nu o ajute f mult, ca e posibil ca creierul sa fie deja "stricat", dar trebuie incercat ca altfel e moarte sigura si imediata ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carolinah, super tare O : nu ne cunoastem de mult timp. Bravo! Si eu cred cu tarie ca tot ce le bagam in cap cu palnia lasa urme.

 

Buflea, exact asa trebuie sa fie relatia fratilor la varsta asta : sa aiba mici secrete fata de tine :). Asa eram si eu cu frate-miu, si la noi sunt 4 ani de diferenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...