Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oricum ai fi crezut Letitia, imi place tare mult sa citesc despre pisoiul tau.

Oare Motanul lu JG o fi revenit ????

 

Rocaille, tu scrii asa frumos!!! asa e, ai scris ca ccc copila vrea sa studieze in strainatate.

cibernetica am facut si eu, in secolul trecut, dar parca nu se merita. mai bun acolo unde e.

 

---------------------

aseara am scris dupa Telefon, cu picioarele, oare s-a inteles cum e cu coliva?

 

deci la arangaz fata de plita eletrica e nevoie de mai putina apa. cand adaugi zaharul se inmoie de asta mai trebuie tinuta pe foc.. la final sa nu faca coaja , la racire, se presara deasupra nuca macinata.

 

Eu fac coliva, asa pt noi, si eu am facut colivele la inmormantarea socrului meu si au fost ok.

 

erau copii mei acu niscai ani la tara la ai mei la o pomana de-a tataui meu. Si, o ruda vroia sa le prezinte la copii mei un desert nemaipomenit, care nu au mancat ei prea des. Si, David ii raspunde promp: ach, asta e coliva, si Mama ne face [bib] . S-a dus surpriza [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi intram in Advent. tare frumoasa perioada asta. Drept urmare azi vine la noi nepotul meu, cel care va spuneam ca e dr la Uni Colorado. i-am luat biletul de 30 de ani. am in plan maine Laserone cu copii mei si barbatu, sambata il duc treleleu si duminica mergem la Targu de Craciun din Heidelberg.  Luni mi-am luat liber si marti are zbor retur.

Duminica are si David concert la o biserica cu orchestra lui. Si duminica trecuta a avut si iar concurs de inot.

 

pe 03.12 are Robert serbarea de Craciun, tot cantece la intrumente si dureaza toata ziua ca e manifestare in toata scoala. M-am inscris cu o prajitura. Copilul vrea amandina, bun asa ca e simpla.

 

nu va scriu ce lupte se duc la noi ca nu e nimic nou. Mereu imi aduc aminte cum fugea Mama mea cu matura dupa fratii mei [:-)))]  ce pretentie sa am la ei mei. [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...