Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

S eu mi-am luat parfumul preferat si o geanta, dar nu ca erau reduse, ca nu erau, ci ca imi trebuiau. Si eu tot de pe internet, amazon mai precis.

 

Voi ati cumparat ceva de la Victori's secret? Eu m-am uitat pe site-ul lor, care btw merge foarte prost si nu am vazut nimic sa ma atraga. Nu stiu de ce e asa de bine vazut brandul asta?

 

 

 

Mie imi place Victorias secret, am costume de baie de la ei si sunt f faine. Si niste lipgloss uri care sunt dementiale, cred ca au expirat de 7 ani dar tot le folosesc :))))

Au si creme de corp faine, body mist uri  care miros f fain.

Din pacate numai in Londra mai au magazin, si in USA.

Se poate comanda si din UK?!?!?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie imi place Victorias secret, am costume de baie de la ei si sunt f faine. Si niste lipgloss uri care sunt dementiale, cred ca au expirat de 7 ani dar tot le folosesc :))))

Au si creme de corp faine, body mist uri  care miros f fain.

Din pacate numai in Londra mai au magazin, si in USA.

Se poate comanda si din UK?!?!?

 

Mi-a mai spus si prietena mea de costumele de baie, ea si-a luat 2 de pe ebay, nou noute, la jumate de pret. Mie insa nu mi-au placut, ca erau cu floricele. Ce e fain la ele, modul cum se aseaza, cupele? Ca am vazut costume de baie mult mai frumoase si mai ieftine, dar probabil ceva o fi de lumea da atitea bani pe marca asta. 

 

Eu cred ca se poate comanda online chiar de la VS. Uite ca o sa o intreb pe prietena mea, ea e cu astea, dar nu vad de ce nu s-ar putea comanda. De lipgloss sint si eu interesata, ia sa ma uit sa vad ce au. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello la toata lumea,

 

Sper ca sunteti bine cu toatele, iar unde a fost cazul ati avut un Thanksgiving imbelsugat!

 

La Multi ani baiat mare al Antmilei! Sa fie sanatos si multe realizari sa aiba in viata!

 

Vad ca Didi - cronicarul cafenelei  - o ureaza pe Aqai. Daca mai citesti pe aici Un sincer la Multi ani si din partea mea!!!! Multa sanatate si bucurii si tot mai sper sa revii  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Letitia tu cu motanelul tau ma faceti praf! Ce delicat este si ce amuzant mi se pare ca printul nu il mai vrea, in schimb tu esti cazuta de-a dreptul in freza dupa bulgarasul ala de blanita :)))

 

Nu-i adevarat ca avem zile multe libere, eu cel putin lucrand intr-un spital lucrez destule holidays. Facem prin rotatie, insa ideea este ca nu am liber obligatoriu:) Acum am avut 4 zile libere (vineri mi-am luat off). Vai ce bine a fost!!!

Noi ne-am strans la o familie acasa 19 adulti si 9 copii. A fost foarte frumos, am adus si niste cadouri surpriza (de max 5-10$) de fiecare adult, apoi mai spre seara am tras cate un cadou sau furat de la cei care desfacusera deja cadoul. A fost foarte funny, si mai ales ca toti copiii venisera sa spuna parintilor ce sa "fure".

Toata lumea a adus mancare si am avut prea multe feluri, dar asta este. Am stat de vorba, ras, povestit si dezbatut diverse probleme.

 

Spitalul nostru organizeaza in fiecare an party-ul la acelasi restaurant. Am fost acum 9-10 ani de vreo 2-3 ori si mi-a ajuns. As prefera ca in loc de masa aia super fancy si bani cheltuiti aiurea sa faca o donatie sau sa dea niste avantaje angajatilor. Si fie vorba intre noi in ultimii ani servesc numai pui. Deci nici macar meniul nu este cine stie ce...

Nu este numai parerea mea. Din ce in ce mai putini oameni se duc. La noi se organizaeaza mereu la inceputul lui Decembrie.

Separat noi organizam un pot luck in biroul meu (vreo 12 persoane) si am tras un nume din palarie si numai persoanei respective ii facem un cadou mai substantial. Eu le voi duce ciorba de perisoare, desi mi-au batut apropouri pentru sarmale, insa am dus 3 ani la rand si am zis sa mai schimb:))

 

La costume de baie nu pot decat sa spun ca intotdeauna mi-a placut brandul Triumph, insa aici nu exista. 

Fiind in competitie cu VS cred ca fiecare isi pazeste teritoriul, Triumph in Europa si VS in America, asa in mare. Ce ma deranjeaza pe mine este ca VS are sutiene cu mult burete. Fara burete gasesc mai greu sau modelele nu cad cum trebuie. Nu toata lumea vrea sa-si ridice sanii pana in tavan...

In schimb cu Triumph nu am avut niciodata probleme. Acum nu stiu daca Triumph mai este asa top quality cum era acum 10-20 de ani.

In schimb mi-am luat niste chiloti de la VS o nebunie. Din aia fara tiv si cusaturi ( au numai 2 cusaturi mici intre picioare). Au o gama de culori foarte variata, iar cand ii porti zici ce esti fara nimic pe tine! Nu mai stau sa caut poza, dar banuiesc ca multe dintre voi stiti despre ce vorbesc.

 

Noi deja am primit 2 invitatii de Craciun si inca nu stim cum sa facem. Cred ca vom merge la prima familie (un grup mai vechi)  un pic de tot, apoi la prietenii nostri restul serii. 

 

Nu stiu copiii vostri ce au cerut, dar fii-mea a facut "the impossible list":

- real horse (intotdeauna a iubit caii cu cea mai mare pasiune )

- professional foto camera (vrea de la 3-400$ in sus)

- cash

- sa-i zugravim camera la vara

- cizme UGGS

- inca un catel - tot standard schnauzer precum Busterel

- leggings negri

- sosete fluffy :)

- geanta speciala pentru patinaj

 

Nu a scris jocuri, nu vrea nimic special...doar TOT si ...NIMIC  [:)]

 

A mai scris cate ceva, dar este clar mission impossible :))

Odata cand am dus-o la patinoar mi-am uitat telefonul acasa si am avut telefonul ei. Ea fiind pe gheata m-am apucat sa butonez. Nu va exagerez avea peste 900 de poze si 99.99% erau numai prietenele ei cu limba scoasa!!! Sau poze prinse in miscare si care trebuiau sterse. Pai eu dau 300$ sa-si pozeze prietenele cu limba scoasa??? Si cu telefonul ce mai face???

De cal si catel nu mai discut [batcap] . Are 2 perechi de bocanci si o niste cizme din piele intoarsa. Si cum acum iarna la noi a fost ca o toamna tarzie pana acum a purtat mai tot timpul bascheti (tin aia din textile). Cand vine un pic frigul ii ascund! Sa vedeti scandal.  Nu pot sa va spun pe la cate magazine am tarat-o acum 2 weekenduri ca sa ii cumar o pereche de cizme mai elegante...

Asa ca UGGs clar nu vor ajunge pe lista de dorinte indeplinite...

 

Socrela vrea sa-i cumpere o bluza sau rochita mai deosebita sa aiba pentru Craciun si va veni weekendul care urmeaza si mergem amandoua la shopping. Apoi cumnata o va lua o zi la shoppping prin downtown.

Iar noi parintii venim cu ceva cash, carti  sau mai vedem noi de pe lista cum le "adaptam" :)

 

Cam atat de pe la mine.

O saptamana cat mai buna va doresc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...