Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, sa iti fie de bine dintele nou!

 

Didi, deci esti cu un an mai mica ca mine...eu sint '75! Te urez in aprilie carevasazica!

 

Eu ma tirasc la servici...cica ploua afara de rupe (aici nu am fereastra asa ca eu cred meteorologul pe cuvint). Am in plan sa merg la lunch la un supermarket nou...cica toata lumea e data pe spate de acest supermarket. Prevad ca e un magazin ca toate magazinele. Oricum, nu prea mai am nimic in frigider (familionul au venit cu containere si au luat tot ce era de luat asa ca nu am leftovers) asa ca trebuie sa tirgui ceva de-ale gurii.

 

NU am nici un chef pentru training azi...mai mult as vrea un pui de somn. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca sambata si duminica Alex se duce la un turneu de soccer care este la 1.5 ore de casa si ale carui meciuri incep sâmbătă la 7:50 AM si duminica la 8:00 AM. Asta înseamnă ca trebuie plecat de acasa pe la 6:15 AM si nu stiu cum sa ii spun barbatului ...as vrea sa se duca el, ca eu am intalnirea de fete la antimila, care de regula se termina tarziu in noapte ...

 

Si eu care credeam ca am scapat de hockeyul de dimineata ...ha, ha

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sotul a luat o tableta fire cu $60 ..habar nu am de ce...ca nu-mi trebuie.

 

am cumparat mai multe haine groase pt W de la Old navy (erau 50% off)...si mi-au dat si cupon de $50 cu care nu cred ca am ce face...ca nu prea ma omor cu hainele de la ei.

 

in weekul de la thanksgiving sotul a stat acasa...si a schimbat guterele, ca aveam unele din metal si ne inebunea zgomotul cind ploua.

 

a treb sa se urce pe casa...nu va spun in ce frica am stat.

 

duminica am fost la patinoar, mi-am etalat iar gratia pe gheata...sutn tot la stadiul de wall hugger.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...