Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

 

cadouri de craciun...

 

lui W o sa-i iau o bara din aia care se pune la usa si se ridica sa faca muschi.

 

I-am luat un hanorac si un tricou cu Knicks New York echipa fav de basket.

..si ii caut o lenjerie, vrea dina ia un pic flaushata.

 

de ziua lui care va fi pe 16 I-am luat deja un joc call of duty black ops (e bun ca am putut pune block la language si violenta)...si deja I l-am dat si se joaca pe el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la noi a venit gerul...erau vreo 5 'c de dimineatza...cand l-am scos pe peper afara n-a stiut cat sa faca mai repede stinga'n prejur si sa intre in casa...

 

ieri m-a sunat William sa vin sa-l iau de la scoala ca e inghetat si julit.

 

a facut educatie fizica in tricou si panataloni scurti(la aproape 1-2'c), a trebuit sa alerge 1 mila si sa joace basket afara, a cazut si s-a julit pe miini si picioare...si bottom line era ca nu mai putea de frig.

 

pana sa vin eu l-a tinut asistenta cu miinile in apa calda...sa-si mai revina

 

I-am pus minusi, ne-am dus urgent la target si I-am mai luat niste bluze groase si cum am ajuns acasa l-am bagat in patura si I-am facut un hot coco si un clam chowder.

 

zau ca daca-l duc iarna in Romania, asta moare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, m-am uitat pe Amazon si parfumul ala costa 65 ml = $31. Mi se pare putin ...cam asta e pretul ? Sau parfumurile de pe Amazon sunt fake ? Pt $31 mi-ar lua si eu unul chiar daca nu stiu cum miroase ...are reviews foarte bune pe Amazon.

eu am dat 31 de lire. Da, atita costa ca cica e redus! 

 

edit sa spun ca nu e fake de pe amazon. Eu nicioata nu am luat teapa cu amazonul, sint deosebit de seriosi. Si barbatul cumpara din 2003 de la ei!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum dai block la violenta la Call of Duty, Michelle!!!! Toata idea e sa impusti la greu...cad oamenii ca mustele in jocul ala!

 

Parfum vreau si eu de Mos. Mi s-a terminat Narciso Rodriguez si MOOOOOORRRR dupa mirosul ala. Am trimis email la "powers to be" dar parca vad ca mi-l cumpar singura inainte de sarbatori. Mai vroiam Prada Candy (l-am adulmecat intr-o revista). 

 

Am dat iama nitel pe la JCrew ieri  ca au avut niste reduceri grozave. Mi-am luat o rochie (original $279) cu $34.99. SPer sa mi se potriveasca. Caut ceva pentru nunta dar mi-e asa tirseala sa dau un pumn de bani pentru ceva care sa port o singura seara. Familionul este ultra-mega fashionista la nunta asta dar eu sint complet lipsita de chef. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, Michellino ma uimesti cu Call of Duty ...adica eu refuz sa cumpar acest joc din cauza violenței si tu, tocmai tu, il cumperi pentru Will

credeam ca ti-am spus dar se joaca de vreo 2 ani pe el...iar asta e serie noua si dintre toate, e singura mai putin violenta, si se poate controla de la settings.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu si nu-mi explic cum poate sa-i placa...el care in real life e sensibil, nu-I place violenta si plange la filme cind vede un animal ranit.

 

...pe aici toti colegii lui au de pe la 11 ani.

 

noi nu-l lasam cu orele sa joace...doar cate 1 ora sambata, duminica si miercurea .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...