Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Oh, Michellino ma uimesti cu Call of Duty ...adica eu refuz sa cumpar acest joc din cauza violenței si tu, tocmai tu, il cumperi pentru Will

citeste citeva rev aici:

 

https://www.commonsensemedia.org/game-reviews/call-of-duty-black-ops-iii/user-reviews

 

 

depinde de copil, nu stiu ce sa zic...nu recomand...dar din ce am vazut nu sunt decit impuscaturi, strategii...iar la asta ultimul poti sa controlezi limbaj, si singe...

 

conteaza care serie cumperi. W are call of duty ghosts si call of duty black ops 3.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

citeste citeva rev aici:

 

https://www.commonsensemedia.org/game-reviews/call-of-duty-black-ops-iii/user-reviews

 

 

depinde de copil, nu stiu ce sa zic...nu recomand...dar din ce am vazut nu sunt decit impuscaturi, strategii...iar la asta ultimul poti sa controlezi limbaj, si singe...

 

conteaza care serie cumperi. W are call of duty ghosts si call of duty black ops 3.

 

 

Nu mi-o lua in nume de rau, Michelle, insa am deseori senzatia ca tu ai impresia ca vorbesti cu oameni care habar nu au despre ce zici tu. Sint foarte pusa in tema cu Call of Duty (adica eu l-am urmarit si chiar am jucat cu baietii mei deci stiu ce vorbesc la prima mina, nu din reviews). Ideea in sine este ca jocul este pentru de la 18 ani in sus...violenta e cam aceeasi indiferent de singe...daca joaca campaign este imposibil de ratat. Ma rog, fiecare cu prioritatile lui, insa faptul ca tu il lasi nu face jocum mai inofensiv decit este. Clar!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

https://de.pinterest.com/pin/13933080068032678/

 

asta imi place tare mult, dar la cosme aroape toate sunt faine.

Am insa unul de la new yorker care e superb, l/am gasit la reducere cu 2,5 euro sutienul si 2,5 slipul. :))))

si preferatul meu sau printre preferate, e unul cumparat de la pimkie.

 

 

 

Aqai, La multi ani!!!!!

 

 

Eu UGG nu cumpar nici sa ma bati, asa cum nu port pantoofi de piele, geci d epiele, posete.

Am imittii de UGG care nu sunt facute din animale, sunt f calduroase si chiar daca modeul nu e cine stie ce, arata bine. Si subtiaza piciorul ;)

 

Nu stiu ce e  Call of, dar eu am jucat GTA si mai ca ma gandesc sa imi umpar un omputer pt gaming.....dar stiu ca daca o fac, stau in fata lui pana termin misiunile alea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sint fan Victoria's Secret...nu mi se par calitativ mai bune decit altceva la acelasi pret. Pentru sutiene eu sint cumparatoare de 2 ori pe an la figleaves.com si de acolo ma aprovizionez cu firmele care imi plac mie cind pica perioada reducerilor (Gossard, Chantelle, rar ma gasesc vreun La Perla). Pe mine nu m-a tinut in veci un sutien mai mult de 2-3 ani (MAXIM) cu toate ca le spal cu grija si le usuc atirnate. Nu suport bureti deloc, deloc. 

 

XIO, costumul ala arata fain insa trebuie sa arati si foarte bine pentru bretelutele alea (stiu ca tu arati excelent)!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmilo, dar ce anume inseamna la tine ca "un sutien nu tine mai mult de 2-3 ani" ...adica ce exact i se intampla ? Se rupe ?

 

Eu am sutienele si maieurile acelea de la Victoria, am unele de mai mult de 5 ani, sa zic 6-7 ani si sunt ok ...s-au decolorat putin culorile, dar nu dramatic ...la negru se vede mai ales ...si nu s-au scamosit deloc si nici nu s-au rupt ..si eu nu le spal cu nici o grija, le spal la gramada cu celelalte rufe, dar de uscat, da, le usuc pe sarma.

 

Ah si sutienele mele de la VS nu au burete, adica nu toate sutienele VS au bureti, dar recunosc ca majoritatea au ... de fapt au si ale mele un pad asa foarte subtire dar este uniform distribuit in cupa ...si cel mai important, nu au sarme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...