Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Leti, foarte frumoasa rochia. S-o porți cu plăcere.

 

Filmul acela este cel mai nou film regizat de Mel Gibson si prietena mea mi-a zis ca este mai bun decat Brave heart, ceea ce mie mi se pare imposibil. De-aia vreau sa ma duc sa-l văd. Ea zice sa nu-l iau pe copil ca este multă violenta, dar nu știu daca apreciază corect pt ca ea nu are copii. Înțeleg ca nimeni dintre voi nu l-a vazut, mi-ar fi prins bine încă o părere. Apropo de violenta, evident ca si fi-miu se joaca call of duty si mai are unul care e si mai nasol, watch dogs sau așa ceva. Știu ca nu e ok dar toți prietenii si colegii lui se joaca, de multe ori se joaca online cu toții, fac echipe, etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, da, e difiicil slipul si nu e purtabil deat dupa multa munca la sala :))))

eu l/am vezut acum muuulti ani in Timisoara, purtat de o blonda sportiva, inalta, ii statea superb. de atunci l/am tot cautat.

anul trecut mi am luat de pe aliexpress unul colora, fosforescent, tot cu barete in partea de sus.

 

 

 

Nici eu nu prea am ce pune in sutiene, dar nu pot purta decat cu padsuri (alea cu burete sunt pt dormitor sau Oktoberfest, nu imi place sa port push up cand ies undeva).

Ma enerveaza la culme sa se vada sfarcurile prin bluza (desi lui Jennifer Aniston nu ii stau rau deloc :))    )

 

Mi/am cumparrat mai demult niste bustiere pt sport, fara burete dar cu padsuri ca sa nu se vada ceva. Si vara sotului, care are cupa....E sau cat o fi, s/a luat de mine ca ce 'ne' tot cumparam sutiene cu bureti, sa inducem barbatii in eroare. I/am spus ca aia 2 mm nu induc pe nimeni nicaieri, iar sotul ei a inceput sa se intretina cu al meu pe tema sfarcurilor si ce frumos e sa se vada prin bluze.

 

 

Apropo de dantela, am vazut ca anul asta se poarta la vedere. Dantela de la sutien sau maieuri, dantela purtata sub fusta normala si....corset purtat peste camasa.

 

 

Ieri mi/a spus seful ca am primit contract unbefristet. Didi, asta e pe perioada nedeterminata, nu?

Care e avantajul? Sau dezavantajul? in afara de faptul ca nu trebuie sa ma chinui cu concediul si sa il tot prelungeasca o data la x luni sau ani?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, foarte frumoasa rochia. S-o porți cu plăcere.

 

Filmul acela este cel mai nou film regizat de Mel Gibson si prietena mea mi-a zis ca este mai bun decat Brave heart, ceea ce mie mi se pare imposibil. De-aia vreau sa ma duc sa-l văd. Ea zice sa nu-l iau pe copil ca este multă violenta, dar nu știu daca apreciază corect pt ca ea nu are copii. Înțeleg ca nimeni dintre voi nu l-a vazut, mi-ar fi prins bine încă o părere. Apropo de violenta, evident ca si fi-miu se joaca call of duty si mai are unul care e si mai nasol, watch dogs sau așa ceva. Știu ca nu e ok dar toți prietenii si colegii lui se joaca, de multe ori se joaca online cu toții, fac echipe, etc.

[fal] Da si mie mi se pare imposibil! Pina la tine nici nu am auzit de filmul asta, bine nu ca as fi eu cine stie ce soim al cinematografelor, sau culture vulture cum zice fiu-miu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

La noi e frig tare (dupa standarde britanice), adica -6 grade! Eu imi pun o prelata pe parbriz de vreo 2 nopti si vreau sa spun ca a ajutat enorm. Nu numai ca nu am avut gheata pe parbriz, dar nu s-a mai aburit pe inautru!! Ca abureala aia ia cel mai mult pina dispare. 

 

In rest nimic nou, astept sa soseasca rochia. Vine aici la mine la munca si toate gagicile vor sa o vada!.

 

Apoi miine mergem cu Mishka la castrat! Of, saracutul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...