Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia,

 

ce misto e rochita! sunt invidioasa pe petrecerile voastre..

la noi tot casual smart..dar traducerea ar fi "fara cravata" adica poate un slipici la o esarfa [ups] .

 

petrecerea de craciun e la noi  consta o masa pe 05. dec. Nu ma duc. am fost cu echipa, imi ajunge. mai ales ca timpul e timpul meu liber. [bib]

acu niscai ani erau mai aple, acu cica ne-.am rodat. intr-un am au inchiriat un cinematograf pt sedinta si am fost serviti cu Pop corn si apoi in echipe in funtie de umbrele am plecat in port pe o nava, cred ca san diego. si s-a dansat de am plecat in ciorapi la Hotel. dar asta im Hamburg. si vreo 3 ani asa a fost. vise maica..nu stiu de ce nu mai fac...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anais-a, eu am de aproape 20 de ani acelasi parfum [ascuns]  Paris de la YSL. am mai primit, si imi plac..dar altu nu pot cumpara [:-@]

 

despre ce film vorbiti?

 

Xio, unbefristet asa e nelimitat. care intra in vigoare cu acrodul partilor dupa cele 6 luni de proba. ei bine, de acu nu te mai da nimeni afara, ai preaviz 3 luni in primii 5 ani si 6 luni dupa 5 ani.

concediu de odihna e 30 zile lucratoare si trebuiesc luate pana la 30 martie anu urmator. se poate prelungi cu acordul scris la sefului. iar el tre sa motiveze la personal.

anumite lucruri s-ar putea sa Tina de angajator, nu-s litera de lege in de.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfua! 30 de zile de concediu??? [batcap] Si eu cu 26 ma dadeam mare pe aici!!! [:I]

 

Didi, noi am avut de ales intre vreo 3 optiuni unde sa facem petrecerea. Era o optiune cu lunch doar si apoi puteam merge acasa, deci practic aveam jumate de zi libera, dar nu a iesit la vot. A iesit asta cu mersul la petrecere seara, cu tematica: movie night, nu stiu ce o fi asta? Mie imi pare rau ca nu a iesit optiunea cu lunch-ul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, mersi! Nu stiam cum e cu preavizul si chestiile astea.

 

 

Letitia, eu acum am 29 plus 2 zile extra pt ca lucrez si noaptea. la 35 de ani mai primim o zi in plus.

deci acum voi avea 32 hihihi :D

 

Parfumul meu preferat e Rumeur de la Lanvin. Se gaseste greu dar am stocul asigurat.

Dupa aceea urmeaza DKNY -Be delicious, Valentino-Rock and Rose, Moschino- I love love albastru, Bvlgari Aqua barbatesc, Fahrenheit barbatesc. Acum ma gandesc daca sa imi iau Tomyy Girl, ca si acela imi place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit frati-miu in tara!! Doamne ce dor mi-a fost de el!!!

Problema e ca a venit cu dulciuri, gramezi de dulciuri, printre care multe cutii de mince pies, preferatele mele :)

Ca vorbiti de parfumuri, tocmai am primit j'adore, e foarte frumos - imi place de mult dar e prima data cand il am. In ultima vreme am mai mirosit si mi-au placutMiss Dior Absolutely blooming si Hermes Eau de merveille.

A;tceva nimic de raportat, Carla e in vacanta si fericita, eu inca muncesc... deci toate bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia,

 

30 de zile are toata lumea. mai sunt anumite categorii care au zile in plus. Cum scria Xio, sau cum sunt eu, care am 5 zile in plus, pt ca am handicap, mai mare de 50%

la mine vine is pensia mai devreme uc 2 ani, asta daca nu inebunesc de tot pana atunci.

 

...uneori imi vine sa ma mut. e frumos  si cu multa andrenalina sa lucrezi intr-un mediu in care nu exista rutina. dar sa fii mereu pe nou poate fi si stresant. azi vroiam sa lenevesc [ups] . ei bine, nu se poate. [smulgpar]  si peste 2 sapt sunt la o scolarizare, o chestie super noua care trebe stiuta din alea 5 zile [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

J, blodu a venit din Anglia? cat a fost plecat copilul?!

 

sa va fie de bine vacanta la voi toti din ro.

 

 

Vai Antmila, am cautat la Tk Maxx Triumph pt sormea si am dat zeci de chantelle [batcap] la o parte.

 

daca stiam ca sunt ceva de capu lor ... [zid]

 

si uite asa citind de sutiene cu sarme si bureti cu colorate si VS versus etc etc..ne dam seama cat de diferiti suntem [fum]

 

cadouri de Craciun: nr 1 vrea Vesta lu Harry potter si eventual un tricou cu Harry potter, piticul vrea ceva la nintendo, un joc aparut acu cu pokemony.

 

eu nu vreau nimic, astept urmatoarea vizita. la noi.

ieri a plecat nepotul de la noi. vai cat am umblat cu el. I-am dus pe copii si pe altii de imprumut si ne-am alergat cu laserele. i-am scos fleasca.eu am luat punctajul minim si toti cei din echipa adversa a primit punte prin mine [bat] . Cred ca data viitoare fac tusa. e si gratis.

apoi am fost 6 ore intr-un Museum cu avionne si barci si tancuri si vapoare. i-am dus prin targurile de craciun si am baut cu totii vin fiert.

 

le-am gatit mult inclusiv niste painici, care-s dementiale http://amanicolae.ro/chifle-laugenbrot/

 

 

 Sambata e petrecerea de Craciun in liceu. pregatesc intens copii concerte, Chor, piese de teatru.

stam de la ora 12 pana seara tarziu. Anu trecut o clasa au vandut si porc la ritosor. eu duc o prajitura..cred ca am mai scris asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...