Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Neata de la mine...umed si caldut azi si cica iar ne ploua. Ma bucur ca nu ne ninge!!!

 

 

Azi mai greu sa intru, am stabilit zi de curatenie in office...string toate teancurile de hirtii de pe birou si le pun in dosare. Repet chestia asta de vreo 4-5 ori pe an si urasc, dar URASC cu pasiune chestia asta. Asa ca azi inchid usa, pun muzica, am venit in blugi si nu vorbesc cu nimeni pina nu termin. Revin cind gat cu toate!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ladies, 

 

Ati fost asa dragute ca v-ati gandit la mine incat l-am rugat pe Admin sa-mi re-actualizeze contul asa incat sa pot sa va spun:

 

Multumesc!

 

pe scurt, ca sunt pe fuga:

 

 - call of duty: la noi e la mare loc de cinste, a detronat pana si minecraft, si toate astea implementate de dl sot. eu nu ma bag in jocurile lor. cu exceptie, singurul lucru la care m-am gandit poana acum pe post de ....

 

- cadou de craciun:

                      - Project Spark

                      - the book of unwritten tales

 

- parfumuri: mie mi-a venit comanda de craciun deja, Armani, Acqua di gio

 

- cam atat. in rest, in grafic. scoala, antrenamente, certuri, batai :D, (cu pernele), gifted students workshops, aranjat private tour la EArth and Sciences Museum on campus pt mu little geek si ceilalti doi gifted de la el din clasa ca au de facut un proiect megalo something rocks minerals si mining...

 

 - aranjat zile de nastere copil mare si copil AL mare

 

- copilul inotator concureaza lunar 

 

- cainele a invatat sa fure oua ochiuri de pe masa ce nu termina copiii la micul dejun, am contabilizat 3 abateri

 

 - casa e un atelier general...

 

- eu imi petrec orele libere la sala.

 

si gata

 

 

 

post-113720-0-44602600-1480513929_thumb.jpg

post-113720-0-93505800-1480513966_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, frati-miu e stabilit in UK de 3 ani... a venit acasa pentru o saptamana.

Nu a venit acasa de 7 luni si a avut un soc cand a vazut-o pe Carla, cica a crescut foarte mult (eu nu-mi dau seama de asta...).

Aqai ce bine sa te revad pe aici :)

 

Ma duc inapoi la mama ca am terminat munca pe ziua de azi. Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, bine ai revenit! Ma bucur sa te "aud"...grozavi sinteti cu atelierele de munca!!!! Imi plac la nebunie pijamalele baietilor (imi aduc aminte de vremuri vechi)!!! Succes la concursuri!

 

JG, sa iti fie de bine revederea cu fratele...lasa ca biscutii vin si pleaca de pe coapse, dar bucuria revederii ramine in memorie!

 

Eu am terminat partea 1 din 3 pe ziua de azi...capul la fund din nou. Azi e si ultima zi din luna pentru sales si toti care au zacut pina acum, s-au trezit ca se inchide luna [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...