Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ahhhh!!!!!!!!!!!!!! Tu esti mireasa!!! Ce frumos!!!!!! Cind este evenimentul?

Am fost o singura data in Clearwater (acum 17 ani si ceva)...mi-a placut apa calda, fara valuri!

 

in clearwater, florida va avea loc.  si nu voi purta nimic in picioare, pentru ca imi place sa simt nisipul .

 

edit:  eu sunt "mireasa" , e nunta de argint.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem in mare pregatire, sambata viitoare vine fratele sotului cu familionul, adica si sora cumnatei si nepotul nostru , 6 persoane.  pe 17 decembrie vin prietenii nostri care vor fi si nasi , simbolic,  si pe 22 verii mei primari, o familie tare de suflet , care vor fi a doua pereche de nasi, tot simbolic. [:)]   in ardeal, de unde e sotul, se poarta mai multe perechi.

 

m-a bagat un pic in ceata cumnata , la gradinita copiilor ei a fost epidemie de varicela si ea nu stie daca si ai ei au luat sau sunt  purtatori si m-a intrebat daca noi si restul au facut boala.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata mea de primavata uda, in mijlocul iernii …

 

Ploua, e umed, frunze galbene, lesinate si lipte de asfalt, intunecat afara si cald … lipsesc niste vene si o lama bine ascutita …asta ca sa va descriu starea mea de spirit, inexplicabil de proasta …

 

Ah, Aqai draga mea, ce bine imi pare ca ai revenit de una singura, ca aveam de gand sa iti scriu un email lacrimogen, in care sa ma plang ca am nevoie de confesiunile tale ca sa le mai confirme si pe ale mele … sa ma bucur ca si la altii este debandada si batai (cum cu perne Soro, la voi nu exista sticle de mustar in frigider ???) …Asa ca, m-ai scutit de a deveni penibila si te rog sa nu mai pleci, da ? [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Mik, mamaaa, ce dragute sunt bluzele alea si ce slaba e “mane-chinuita” care le promoveaza pe site…

 

Antmila, am inteles cu sutienele …da, eu nu am de dantela, numai padded si alea nu se desira, nu se strica asa de repede. Mie nu imi place lenjeria de dantela, adica imi place sa aibe dantela ca ornament, dar sa nu fie complet de dantela.

 

Noi avem Christmas Party pe 15 Dec, la un restaurant pe malul raului, cu vedere la zgarie-nori. De regula, vederea costa mai mult decat mancarea, asa ca ma astept sa ne serveasca cu o maslina si sa ne arate geamul.

 

Cum mai Letitia, tu numai 26 zile de concediu ai ? Pai ai cu 3 mai multe ca mine, eu care lucrez in tara fara de concedii … credeam ca la voi e mai european asa.

 

La parfumuri, mie nu imi place J’Adore, sorry J.G …dar imi place Miss Dior si si mai mult Madmoiselle Chanel …ca vad ca acum toti au scos domnisoarele pe parfumuri.

 

Nu pricep cum de va puteti cumpara rochii de pe net … acolo unde toate arata superb si cand le pui pe tine, nu stiu …dar eu greu ma hotarasc si in magazin, in cabina de proba, ce sa mai spun de pe net …

 

Sa va spun ce am cumparat pentru Craciun …

 

Barbatului i-am luat o lampa de birou ca nu are si cand are nevoie de lumina, are o lanterna langa monitor [:-)))]

 

Mie mi-am luat un termometru de bucatarie si inca stau cu parfumul Letitiei in wish list.

 

Copiilor le-am luat niste casti din acelea fara fir, care se leaga la Ipad prin bluetooth, niste sireturi cu lumini si  .... cate un ceas din ala gen fitbit, care inregistreaza pasii, caloriile, somnul, ora, alarma si se conecteaza la IPad. Nu pot crede ca m facut asta, dar le-am gasit pe Amazon la lightdeals cu numai $18 bucata si ma uitam asa la mine,  cum constiinta imi spunea ca nu trebuie sa fac asta si mana apasa pe "submit odrer" ... [fri] . Mar inventie de sales cu amazon lightdeals astea.

 

Alinto, sa va fie de bine dragilor … si dupa ce treceti de argint, vant de pupa, sanatos, spre aurul mult dorit …

 

Eu de maine intru intr-un nou closing …bleah !

 

Oare i-am spus lui Aqai ce bine imi pare ca a revenit ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea,

 

te inteleg cand vrei sa citesti razbele si pe La altii, ca in bancu ala: " ... cand Te uiti La Tine te ingrozesti, Cand te uiti in jur, te linistesti"

 

dar eu sa mai scriu odata luptele frontului, Ar insemna sa retraiesc momentele .... noooo nu Mai pot . 

 

Dar te citesc cu multa placere  [hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...