Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Good morning Ladies,

 

Alex, sper ca esti bine. Mai e un pic pana la vacanta, cand primesti prdin canadian de dormit mult si odihna!

 

Antmil, succes la gasitul rochiei!

 

didi, scuze, am scris eu gresit, e perplexus puzzle. Cauta asa. E o bila mare in care se gaseste un labirint 3d care trebuie parcurs cu o bila.

 

letita, ce tare ai fost cu discriminarea pisiceasca!!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Carolyne, asa e, tre' sa mai readucem si cateii cafenelei in actualitate :) the yellow creature a dormit azi noapte pt a doua oara afara din crate... are ea o afinitate pt covorasul de la intrare unde sta nemiscata toata noaptea.

 

am zis ca e de bine, macar se impiedica potentalii hoti de ea :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine...frigaraie rau, bruma peste tot...un rasarit de soare absolut superb insa!!!

 

Copilul mic se cam lupta cu niste "winter blues"...sa vedem cum iesim la capat. Este foarte, foarte obosit si nu reuseste sa se odihneasca. Abia astept vacanta asta de iarna nitelus sa ne deconectam putin. Intre scoala (care are o gramada de studiat), piesa de teatru (care s-a terminat saptamina trecuta) si repetitiile pentru concerte este intins la maxim. Asteptam rezultatele la PSAT pe 12 decembrie cu mare infrigurare sa vedem unde se plaseaza. El spera ca daca e intr-un percentile bun, vom reduce nitel mediatiile (eu nu as vrea sa le reduc pentru ca il obliga vrind-nevrind macara sa lucreze in plus acel timp cu profesoara...daca il las in pace, nu isi mai gaseste timp de exersat). 

 

Copilul mare este si el in focuri...ultimul examen final e pe 15 decembrie, invata in sfirsit basca cica a facut si 2 experimente in plus pentru extra credit (probabil nota scartie rau daca N. a facut ceva in plus!!!). Vine acasa pentru winter break pe 17 decembrie (la el winter break e toata luna ianuarie aproape).

 

La prima ora, ochii mi-au picat pe rochia de mai jos...ma gindeam ca un sal fin de tot va ascunde parizerii de brate. Ce parere aveti?

 

 

 

post-128087-0-12518200-1481207370_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, ai mai purtat modelul asta de rochie?

 

mie mi se pare dificil (personal) ca sunt destul de plata si nu arata bine "varful" rochiei. Plus mai gasesc ca se potriveste mai bine pe persoane inalte ( nu stiu cat de inalta esti tu, e drept).

 

pe sora mea, care e mai inalta ca mine, ar sta ca in poza, eu personal nu m-as incumeta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare dificil (personal) ca sunt destul de plata si nu arata bine "varful" rochiei. Plus mai gasesc ca se potriveste mai bine pe persoane inalte ( nu stiu cat de inalta esti tu, e drept).

 

pe sora mea, care e mai inalta ca mine, ar sta ca in poza, eu personal nu m-as incumeta.

La fel si cu mine, si eu sunt cam plata :)) 

Ca atare nu ma avantajeaza modelul asta de rochie

Altminteri, imi place foarte mult. S-o porti sanatoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint scunda....am 1m58. Nu sint foarte plata..am un respectabil 34B la sutien (nici mica nici mare). Am mai purtat rochii de gen si imi vin bine...plus port tocuri foarte inalte. Ma gindeam cu parul ridicat in sus (un coc chic, nu babesc) o sa arata bine. Vreau sa o infoi nitel mai mult pe dedesubt (am jupon acasa de alte rochii), sa stea mai ca un "gogosar". 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi place rochia ! Sa ne spui cum sta pe tine. daca e putin largutza o poti strimta. 

(si tu ai "doar" 1,58 ?  [:)] )

Shalurile mi se par incomode, sau nu sunt eu capabila sa port,  o jacheta neagra gasesc ca ar merge mai bine. 

(culorile sunt absolut sublime, cred ca ar merge in plus orice alta culoare).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...