Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ff frumoasa rochia, superbe culorile si materialul pare deosebit, chiar "sare in ochi" cat e de frumoasa...cu rochia asta o sa atragi atentia si  daca nu te deranjeaza asta ...go for it!

 

mie personal imi plac modelele, culorile un pic mai discrete...dar poate la voi asa se poarta.

 

pare destul de infoiata, nu as mai adauga nimic...

cred ca ar merge cu un colier  si cercei..f finute. parul in coc, sau chiar pe spate, ca e rochia mai golasha ...si un shal .

 

abia astept sa pui poze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik...da, sint mica-mica (dar lata)!

 

Michelle, in general ma imbrac foarte clasic (natura serviciului)...cel putin in NYC port 90% negru la haine. Doar cind lucrez in CT imi permit chestii lejere. Pentru mine importante este croiala si calitatea materialului. Fiind o seara deosebita, simt nevoia de ceva special. Sotul meu o sa isi conduca mama la biserica si este in grupul "groomsmen"...nunta va avea "culoare". Costumele barbatilor sint intre bleumarin si un albastru otel. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca luați dupa Antmila ca nu are 1.53 ...nici vorba. E la fel de inalta ca mine, adica 1.58. Nu ca asta ar insemna înaltă, dar la scorurile astea 1 cm contează  [:)]

 

Mie mi se pare ca rochia merge pe persoane inalte si slabe ...pentry ca are pliuri si talie si sta putin batzoasa, sau cel putin asa imi pare din poza, nu curge ...si ce daca persoanele slabe nu au ce arata in partea de sus ...un sutien tzeapan de la VS, rezolva usor aceasta problema. Asta este avantajul slabelor, ca pot adauga ce le lipseste. Cele care au de inlaturat, cum înlătură? 

 

E superba rochia ...superba si se vede ca e de calitate ...e a unui designer cunoscut ?

 

Nu prea stiu cum sunt nuntile aici, dar nu imi pare a fi pentru o nunta, unless nunta e in Hawaii, pe plaja ...prea mare imprimeul, prea colorate florile, dar pare foarte tinereasca, cred ca o sa arati de 20 de ani in ea, ceea ce nu e rau deloc. Nu as mai infoia-o deloc, deloc....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Masurata linga plozii mei lungani cu centimetrul (avem un perete unde insemnam cit crestem), atita am : 5ft1in...mie imi da ca ar fi undeva la 153cm. Mica sint, fara indoiala, sint mereu pe tocuri.

 

Cind soseste rochia, voi vedea cum imi vine si va anunt. 

 

Am fost la o groaza de nunti pe aici...de la nunti in curte la un BBQ pina la nunti in Manhattan la hoteluri de mare lux. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...