Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suntem deci o multime cu doar 1,58 (si io, si io)  [:)]  si chiar mai putin si, in plus, avem doamne peste 1,65 care se cred mici. E grav !  [:)]

 

Am vazut asta seara profesorii celui mijlociu si imi spunea de profesoara lui de spaniola "care e pitica". Si-l intreb "cum adica pitica ca pe scaun era normala ?" si-mi raspunde dulce "asa mica ca tine, mama".  [fri]  Un magar !  [:)] Asa-mi trebuie daca m-am maritat cu o girafa si am facut pui de girafa. 

 

La nunti in Franta nu se pune rochie lunga, cel putin la nuntile la care am fost. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem deci o multime cu doar 1,58 (si io, si io)  [:)]  si chiar mai putin si, in plus, avem doamne peste 1,65 care se cred mici. E grav !  [:)]

 

Am vazut asta seara profesorii celui mijlociu si imi spunea de profesoara lui de spaniola "care e pitica". Si-l intreb "cum adica pitica ca pe scaun era normala ?" si-mi raspunde dulce "asa mica ca tine, mama".  [fri]  Un magar !  [:)] Asa-mi trebuie daca m-am maritat cu o girafa si am facut pui de girafa. 

 

La nunti in Franta nu se pune rochie lunga, cel putin la nuntile la care am fost. 

 

 

Nu v-am zis ca Tudor de la 10 ani imi fura hainele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele , va aduc cafea cu miere. Va place? eu inca incerc sa ma obisnuiesc. 

Multumesc, sunt bine, doar putin obosita si putin mai mult plictisita. M-am saturat de hartii, de calcule, de clienti, de comenzi, de gatit, de calcat, etc.  [zirea]  Nu va apuca si pe voi cateodata chestia asta, sau doar pe mine ?!  [bla]

Ieri am iesit cu Alex sa vedem Parculetul copiilor, frumos, au pus si patinoarul deja. Am promis ca o duc si la patinoar iarna asta. 

Coca, chitara merge cam greu. Nu prea vrea sa exerseze si se culca pe o ureche ca i-a spus prof ca nu se astepta sa invete asa repede acordurile. Si mie mi-e ciuda ca daca ar exerseza ceva ar stii foarte bine ptr ca o vad cand repeta inainte de ora. Eu ca eu, o pun inainte de fiecare ora sa repete in ordine inversa tot ce-a invatat de la inceputul anului.  [:I]  [:D] Si prof e incantat si Alex e auto-multumita.  [batcap]

Nu reusesc sa va pun poze (tot timpul imi spune ca extensiile resp nu sunt acceptate pe DC) asa ca mi-am facut cont de instagram si o sa pun acolo. In traducere: Alex si-a facut cont de instagram si mama-sa si-a facut si ea ca s-o poata urmari.  [:D]

Ant, imi place rochia, dar ma inscriu in clubul celor slabe si n-am cu ce-o umple prin partile esentiale, if you know what I mean.  [ph34r] Si eu am 1.62m si ma gandeam ca sunt destul de inalta, acum ma simt si eu pitica.  [fri]

La noi la nunta fetele tinere poarta rochii de cocteil si cele mai mature  [8)] rochii lungi. Si imi place moda asta la barbatii mai tineri cu pantalonii pe picior, stramti, arata bine. 

Azi trebuie sa merg sa comand tortul ptr miercuri (tura 1), petrecerea cu copiii este sambata viitoare si am deja 11copii si tot atatia adulti. Bine ca nu trebuie sa gatesc. Ant, daca stateam mai aproape de tine, te solicitam.  [pup]

Azi e vineriiii. Yupiiii. Pa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele , va aduc cafea cu miere. Va place? eu inca incerc sa ma obisnuiesc. 

Multumesc, sunt bine, doar putin obosita si putin mai mult plictisita. M-am saturat de hartii, de calcule, de clienti, de comenzi, de gatit, de calcat, etc.  [zirea]  Nu va apuca si pe voi cateodata chestia asta, sau doar pe mine ?!  [bla]

 

Neata!

 

Ba da si pe mine m-a apucat exact aceeasi stare cind mi=am dat seama ca mai am fix inca doua saptamini pina la pauza de Craciun!!! Lucrez pina pe 23!!!!

 

Ant sa porti cu placere rochia, poti sa-ti pui un bolero/shrug deasupra sa-ti ascunzi "parizerul", nici mie nu imi place sa-ti expun bratele. 

post-16401-0-20982700-1481279871.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, Letitia, join the club!

 

mie mi s-a acrit de munca, oriunde ar fi ea, ca de mere padurete. Da' daca e sa le credem pe fetele de la premeno club, pai e varsta, maica. Si premenopauza.

 

acuma zic si eu ca ma pandeste dupa colt, daca tot am facut 40.

 

am tot vrut sa va arat - lui Buflea mai ales- :D un filmulet cu bataile organizate de la mine de acasa. Calmeaz spiritele rau de tot. Sunt si in sesiuni multiple pe zi, seara de regula ii cafteste jumatatea cu perne. Rau de tot :D terapeuta mi-a spus ca ei organizeaza wrestling matches acasa, tot asa 2 copii cu multa energie. Si cred ca v-am mai spus de o familie cu 5 copii in vecini care are ring de box acasa .... we do what we can, ei?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, haiosi rau baietii tai!!!! Ai mei s-au caftit verbal intotdeauna cu toate ca uneori mi-as fi dorit mai bine sa se trozneasca nitel. Si acum isi spun chestii asa pe sub nas sarcastice la singe...stiu exact pe ce butoane sa isi apese unul altuia sa tisneasca cantitatea maxima de nervi.

 

Eu azi sint la NYC...am petrecere undeva in Tribeca. Pantaloni negri, tocuri, bluza alba si o jacheta rosie ca focul (ca e Christmas, nu)? Am incercat sa momesc copilul mic sa vina si el in oras cit sint eu la petrecere, apoi sa iesim la cina si sa ne duca car service (ca tot il am de la servici si m-ar ridica de oriunde) acasa dar m-a refuzat categoric...are planuri cu doua amice. Cica vin de la scoala sa "hang out" si prepara el cina si vor sa faca si ceva cookies. Asa ca ma inarmez sa ma astepte acasa la trei porcoaie de vase si o chiuveta plina. Yay!!!

 

Leti, m-am uitat la ceva shrugs, bolero...o idee foarte buna. Ieri mi-a venit si rochia de la JCrew (cea cu $34) si arata foarte, foarte bine. Am pus-o aseara pe mine si se aseaza perfect. Pun poza sa ma vedeti in toata rotunjimea mea (tineti cont ca nu aveam sutien pe mine...cind a batut UPS la usa eram deja in pijamale si nu am avut chef sa pun nimic pe dedesubt). Barbatul mi-a criticat poza ca cica nu stiu sa imi fac selfie...mi-au iesit bratele prea "Popeye"...el de colo cica: "Asa pozeaza pescarii prada, sa para mai mare...o imping in obiectiv". 

 

Mik, si pe mine ma alinta baietii ca sint mica de inaltime...cel putin la copilul mic nu-i ajung la nici macar la umar!!!! Cel mare e fix la fel de inalt ca sotul meu.

post-128087-0-10839800-1481291611_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...