Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Imi place si rochia asta rosie ! Bravo ! 

Ant, ma alina faptul sa nu-s singura mama pitica care a facut pui de girafa. Asta este ! 

(pina si fiica-mea e mai inlata ca mine la cei 14 ani ai ei). 

 

Imprumut o expresie de la Buflea : capul la fund !  [:)] am o multime de exemene scrise de corectat (vreo 50 in total la 2 materii) si eu casc gura dupa rochii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smokin' hot, Antmil!!!!

 

enjoy yourself!

 

din pacate sa stii ca se impung si verbal :( pe toate planurile se impung ei. Oh well

 

dana, pana acum am avut accidente numai pe scari.  Nu stiu daca v-am spus, dar while I was away :) mr. Tudor a reusit s-o faca lata si a cazut pe scari si cand a ajuns jos a facut ca in filme... era moale, nu statea in picioare, nu respira, ochii in cap ii faceau ca masina de jackpot ... am chemat salvarea.

 

pe can a ajuns salvarea acasa isi revenise complet. Au determinat ei ca "he got tje wind knocked out of him" nh mai auzisem de chestia asta in veci...

 

oricum m-am speriat asa rau atunci ca 2 zile mi-a fost rau si n-am putut manca nimic

 

si toata chestia asta in timp ce conora linistit si pasnic scarile. Nici macar nu topaia pe ele

 

anyway, am deviat.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Aqai, ce cumpana v-a trecut cu copilul cazut pe scari!!! Cred ca muream acolo! Nu ma mir ca nu ai mincat 2 zile. Bine ca s-a terminat cu bine.

 

Am si eu o intrebare. De ce in dreapta paginii cum te uiti la forum imi apare Basescu uitindu-se intr-un ochi la mine si zimbind in coltul gurii? Ca nu l-am googalit, pur si simplu a aparut acolo. Il mai vede cineva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvaiii ...superba rochia aia Ant.

 

Iti vine perfect ...mie imi place si culoarea. Pare un corai nu rosu ... si sandalele argintii merg. Nu inteleg de ce ti-ai cautat alta, dar daca asa vine si cea cu flori, cred ca nu trebuie sa iti mai faci griji de tinuta la nunta. Sau iti trebuie doua rochii la nunta ?

 

Aqai, cum mai a cazut asa pe scari si pana jos a ajuns lesinat ... este asta ok ? S-a impiedicat sau i-a venit rau pe scari ? Doamne fereste, cred ca muream acolo ...eu nu am inteles exact ce vrea sa spuna fraza aia ? De ce a lesinat ?

 

Da, azi e ziua Flaviei ...sa-mi traiasca, sa aiba sanatate si noroc in viata (asta e vorba maica-mii [:)] ). Sa vedeti ce m-a frecat la cap ...a zis ca vrea sa mearga la un loc de trambuline, numai ea si cele 3 prietene cele mai bune de la scoala. Si cum toata saptamana s-a certat cu Alex, pur si implu nu m-a lasat sa ii cumpar si lui bilet. Ieri au avut Christmas shopping la scoala ...si smecherul asta de Alex i-a cumparat Flavei cel mai scump si frumos cadou (o caciula imblanita, roz, asa frumoasaaaaa). Si i-a dat-o asa spunandu-i ca el s-a gandit la ea, ca nu i-a cumparat Whoan-hai (chinezoaica, "prietena" lui [fri] ) nimic, ca stia el ca Flaviei o sa-i vina bine caciula, ca chiar daca el n-o sa mearga la trambuline, el tot i-a cumparat acest minunat cadou, etc, etc, etc. Evident ca in 10 min, m-a sunat Flavia ca vrea sa vina si Alex la trambuline ...asa ceva frate !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flavia de Buflea! [artif]  [artif]  [artif]

Sa fie norocoasa si sanatoasa scumpa de ea si voi sa va bucurati de ea! 

 

O sarbatoriti in weekend? Faceti ceva special?

 

Da, deci merge la trambuline, ea cu cele 3 prietene ..si apoi mergem la dinner la un hibachi din oras.

 

La trambuline nu este inca clar daca merge si Alex, dar la dinner mancam cu totii - eu, barbatul, Flavia, ALex si cele 3 fete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...