Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La Multi Ani fericiti si impliniti Flaviei !!!  [acor]

 

si nu inteleg de ce Antmil vorbeste de parizer caci eu zau ca nu vad asa ceva in poza; imi plac rochiile, mai ales cea cu flori. mi-ar placea sa o am, chiar asa de la inaltimea mea de 164cm   [:)]

 

eu astept sa treaca timpul, petrecerea de craciun de la job incepe abia peste o ora jumatate; parca imi pare rau deja ca am ales sa particip, ca stau si astept si la sfarsit ma mai dau cu masina o ora pana acasa...

si am asa in general o stare nasoala, fara chef. n-am chef nici macar de vacanta, nu stiu ce vom face timp de 2sapt. si asa fara chef fiind, m-a pus naiba sa citesc un articol pe FB despre un ortoped nebun, prof universitar si alte functii in Rom. de m-am depresat total  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flavia!!! have fun at the trampolines!!!

 

[deziuata]  [deziuata]  [deziuata]

 

Buflea, nu a lesinat, nu stiu cum, nu a pus bine picioarele pe scari si a cazut, a venit tumbling down pana jos si a aterizat pe spate si de la soc tot aerul i-a fost aruncat afara din plamani ... de aia facea asa urat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a intimplat chestia asta cu "wind knocked out of me"...eram la sanius si la un hop, persoana din spate s-a izbit puternic fix in centrul spatelui meu...practic mi-a administrat un cap drept in plamini. M-am speriat ingrozitor...incercam sa trag aer si nu primeam nimic...ma sufocam pur si simplu ca un peste pe uscat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa fa

 

Mie mi s-a intimplat chestia asta cu "wind knocked out of me"...eram la sanius si la un hop, persoana din spate s-a izbit puternic fix in centrul spatelui meu...practic mi-a administrat un cap drept in plamini. M-am speriat ingrozitor...incercam sa trag aer si nu primeam nimic...ma sufocam pur si simplu ca un peste pe uscat. 

 

 

asa facea si el, si era moale ca o carpa... horrible. bine ca a trecut si bine ca suntem toti bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a intimplat chestia asta cu "wind knocked out of me"...eram la sanius si la un hop, persoana din spate s-a izbit puternic fix in centrul spatelui meu...practic mi-a administrat un cap drept in plamini. M-am speriat ingrozitor...incercam sa trag aer si nu primeam nimic...ma sufocam pur si simplu ca un peste pe uscat. 

 

Vai de mine, nu am auzit niciodata de asa ceva ...si cum se rezolva ?

 

Se rezolva de la sine ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani, Flavia !   [deziuata] Sa fie sănătoasă, fericita si iubita ! 

 

Noi ne-am intors de la ortodont. A spus ca Alex are dentitie de 11ani, muscatura e buna, dar are o pozitie proastă a gurii in repaos: sta cu dinții de sus peste buza de jos si asta poate sa-i modifice aranjarea danturii pe viitor. Mare chestie si ortodontia asta. I-a arătat cum trebuie sa stea corect, sa evite guma de mestecat si alimentele tari si cum sa muste corect. Am scăpat de aparat deocamdată. Pfui. 

 

Am facut doar o tocăniță de pui. Mai tarziu trebuie sa spăl geamurile si perdelele. Ma mobilizez.  [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...