Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Aqai, ce patanie ! Brr. 

Când a cazut Alex si s-a lovit la barba nici nu mai stiam de mine. M-a intrebat medicul de la urgenta ce vaccinuri are si n-am stiut sa-i spun. Pana la urma s-a gandit el sa reformuleze si m-a intrebat daca e cu vaccinurile la zi. A scăpat asa fara injectia de antitetanos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello si de la mine! 

 

Am dormit ca niste purcei azi, pina la 11! Cu  o noapte inainte am dormit prost, ala cu pachetele spre romania a venit tocmai  la 4.40 am sa ia pachetul!

 

Lea cum a fost la petrecere? La mine a fost fain, dar nu mai ma duc, ca efortul a fost prea mare, prea obositor.

 

Va las acum, dar mai revin. Mergem la cumparaturile saptaminale pe care le urasc cu pasiune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cucu si de la mine.

 

aseara a fost super la petrecere; mancarea a fost class, muzica buna de am dansat toata seara (pe cat am plecat cu picioarele grele si fara chef, pe atat de bine m-am distrat). La 2 dimineata am ajuns acasa.

 

In loc de discursul clasic, cei 3 mari directori ne-au prezentat situatia si dorintelor lor pt 2017 prin intermediul unei scenete. 2 dintre ei si-au jucat f bine rolul, i-am gasit talentati si a fost amuzant.

Restaurantul era intr-un parc, aproape de o scena de vara unde ne-au primit cu muzica, o mica formatie + era frumos decorata. Am stat putin afara, ne-au servit cu vin fiert, bere, sampanie... inutil sa spun ca aveam "radiatoare exterioare" si mici seminee. 

 

si am primit si complimente pt tinuta  [zana]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca a fost bine. Asa e, când ajungi acolo e ok, dar mai greu cu mobilizatul. Deși și eu m-am simțit bine, nu am de gând sa ma mai duc. 

 

Eu am început The affair. E OK dar nu fantastic, bine am văzut doar 3 episoade... 

 

AM ÎNCERCAT sa vad Aquarius și Mad men dar am renunțat, sunt prea lente, n-am răbdare. 

Apoi am de gând sa vad BILLionS CU Damian Lewis. L_a văzut cineva? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua ne place la nebunie Blindspot, sper ca se mai scot episoade.

Atat de bine arata actrita principala cu bob ul ala ca am inceput sa ma gandesc daca sa imi fac si eu :)))))

 

 

Antmil, f faina rochia si imi place ca ai fost indrazneata cu pantofii ;)

Genul acesta fara bretele imi place si mie f mult.

 

 

 

Eu azi am garda, nu am nici un chef sa fiu pana maine acolo, in weekend e cel mai aiurea.

 

 

Maine mergem sa cumparam cadoouri.

Si o sa fie f tare anul acesta, ca ne adunam toti la socrii.

Asta inseamna ca trebuie sa cumpar cadouri pt socrii,  mama mea, bunicii mei, pt cumnata, sotul ei si fiul ei, pt verisoara, sotul ei si cei 2 copii, pt matusa sotului, pt inca o verisoara de a socrilor care e singura si vine si ea, pt animalute, pt matusile mele si pt sot.

 

Iar eu nu stiu ce sa cumpar....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ți-am zis eu Leti! Nu ai ce sa faci. Au si pisoii ăștia diverse caractere, unii sunt cuminți iar alții neascultători. In cazul meu cred ca a contat mult si faptul ca au in curte brazi adevărați in care se cațără când vor si de-aia nimeni nu a fost interesat de bradul din casa. 

Poti sa încerci cu un ziar făcut sul. Nu sa-l lovești, ci sa pocnești lângă el cu sulul atunci când face vreo trăznaie. Se sperie si pricepe ca nu e ok. Ale mele se tem de ziar. Aia mare numai când ma vede cu el in mâna o tuleste, deși ea nu e vizata niciodată, că e cea mai cuminte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...