Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

apropos de cazaturi, cind eram copil (10-11 ani) eram la tara si am cazut de undeva de pe scara care ma urcam in finar. cred ca nu era mai mult de 4-5 m si am cazut pe burta, pe niste lemne.

eram constienta, dar tin minte ca nu mai puteam respira si timp de citeva minute nu m-am putut misca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

vai aqai, nu-I posibil asa ceva!era asigurat,acoperit de asigurare aparatul? costa citeva mii, nu? si pepper e innebunit sa se joace cu sotul meu. cum vine de la servici , nu are de ales si treb sa se puna la joaca cu el. il impinge cu botul, il latra(si are un latrat asa ascutit de rasuna casa...si faci orice numai sa scapi)...pana se aseaza pe covorasul lor sa se joace.

 

 

pt dispozitiv nou au cerut 200, dar apoi s-au razgandit ca e inca sub tratament.

 

dispozitivele in sine nu-s un capat de lume, is niste plastice facute cu imprimanta 3 d. Tratamentul si multiplele dispozitive costa ... da, dar aparatele i le schimba periodic pe durata tratamentului in functie de evolutia dintilor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt dispozitiv nou au cerut 200, dar apoi s-au razgandit ca e inca sub tratament.

 

dispozitivele in sine nu-s un capat de lume, is niste plastice facute cu imprimanta 3 d. Tratamentul si multiplele dispozitive costa ... da, dar aparatele i le schimba periodic pe durata tratamentului in functie de evolutia dintilor.

ce bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, esti totala ! Imi faci pofta de-un pisic prin preajma !  [fri]

Buna dimineata .  [cit]  

Sunt singura la birou de 2 zile si zau ca-i bine.  [fri]  [il]  

Maine imi iau liber de ziua lui Alex. I-am facut invitatiile la petrecere (de pe net) si maine le duce la scoala. Are emotii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, o alta idee de impodobit bradul 

 

1919188_836835713095821_4019869293369247

 

 

Vroiam sa iti spun sa ii dai 1-2 globuri din plastic sa se joace in voie si sa nu pui globuri pe crengile de jos, unde sunt la nivelul ochilor lui. Dar daca zici ca a devenit neintersant bradul, si mai bine! 

 

Noi avem acum 3 exemplare feline in incinta (cel mai mic e pui, deci jucaus si nebuncatic). Bradul il facem in weekend. Doamne ajuta! E de plastic si am de gand sa il leg de calorifer  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, o alta idee de impodobit bradul 

 

1919188_836835713095821_4019869293369247

 

 

Vroiam sa iti spun sa ii dai 1-2 globuri din plastic sa se joace in voie si sa nu pui globuri pe crengile de jos, unde sunt la nivelul ochilor lui. Dar daca zici ca a devenit neintersant bradul, si mai bine! 

 

Noi avem acum 3 exemplare felina in incinta (cel mai mic e pui, deci jucaus si nebuncatic). Bradul il facem in weekend. Doamne ajuta! E de plastic si am de gand sa il leg de calorifer  [pk]

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Super idee! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, welcome to my world!! Eu am renuntat sa ma mai agit cu maruntisurile astea. Isi arunca hainele la gramada, asa le gasesc! Una vrea intr-o parte, alta in alta, le stabilesc un loc de intalnire si liber ca sunteti mari!! Asta in spatii inchise, sau special amenajate. Am fost la targul de craciun zilele trecute, au stat cu mine doar pana am intrat pe poarta, apoi fiecare cu prietenele ei umblau creanga. Lizi era doar pe langa mine, dar si ea fugea in toate partile singura. 

 

Stii, cand te citesc povestind de Alex si Flavia eu am in minte tot imaginea lor de acum doi ani jumate, si asa ciudat mi se pare, Alex cu prietene, Flavia cu cosmeticale si moda.....eu ii vad tot copii mici :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...