Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Gata ...stiu ce ii dau cadou barbatului de Crăciun. Un lunch box ...ca ii trebuie. Exista vreun criteriu dupa care se alege un lunch box ? In afara de preț, desigur ?

Ma enerveaza astea cu buzunar atasat ...la ce oare foloseste buzunarul ala ?

 

V-am spus ca il doare o masea ? Si in weekend pleaca la Florida, la Chrismas Party cu compania.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce fain party are sotul tau Buflea.

 

Buflea, Aqai, imi place maxim cand povestiti de copii. Aveti si un stil fain :)

 

Noi suntem virusati. Eva si sotu cu gripa, febra mare, 40. Eu cu dureri de cap, sper sa raman asa. Maya nu se apropie de noi ca nu vrea sa se molipseasca. Nici pe aceeasi canapea nu vrea sa stea :).

 

Ant, inteleg ca nu ai masina de spalat vase? De ce e asa de complicat la voi cu chestia asta? Imi amintesc ca si Buflea a trebuit sa schimbe bucataria ca sa o aiba pe vasilica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sunteti din Sibiu ? E podul care duce la liceu spre deal si in jos e orasul vechi ? 

 

Letitia,  [:D]  te-a adus pisica intr-o stare. 

 

Coca, aveti gripa adevarata ? sau doar simptome ? Ai mare grija de voi. Daca e gripa saptamina aviatoarea ajunge si la mine.

 

Ant, eu nu sunt de parerea Buflei cu scurtatul rochiei la maxim. Eu as scurta-o cum spui tu, mai scurtutza in fata (o palma desupra sandalelor si in spate cit este). Ai pe cineva sa te ajute ? 

 

Aqai, eu am citi bine simptomele de la topicul celalalt si declar ca nu am nimic, asta pentru ca am un Mirena care cam mascheaza manifestarile astea. 

 

Am sarbatorit duminica pe Marghiolitza la Laser Game, am facut si eu parte dintr-o echipa, da' nu am alergat deloc, stateam cumva in inaltime si-i "pushcam" pe toti. Insa mi se lansau bombe. Am incasat vreo 8 intr-o partida.  [:)]

Apoi am dus copiii acasa, s-au jucat foarte frumos, le-am dat bomboane si pe fete cite un borcan cu fundita rosi ei capac cu o gaina pe el. 

 

Am citeva zile nebune cu corecturi de examene, sedinte in incheiat situatii, sustineri diverse. Plus copkilashii proprii de care sa ma ocup. 

 

Mai trec eu sa va vad. Va pup pe toate in grup.

[flor]  [flor]  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata ...stiu ce ii dau cadou barbatului de Crăciun. Un lunch box ...ca ii trebuie. Exista vreun criteriu dupa care se alege un lunch box ? In afara de preț, desigur ?

Ma enerveaza astea cu buzunar atasat ...la ce oare foloseste buzunarul ala ?

 

V-am spus ca il doare o masea ? Si in weekend pleaca la Florida, la Chrismas Party cu compania.

 

 

 

Have fun in Florida dl Buflea!

 

da' fa-ti mila de el, nu ii lua un lunch box... saracul :)))

 

nu mai bine un amazon gift card? Eu asa am facut :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik, asa iti trebuie, sa corectezi lucrari daca nu ai simptome!

 

La multi ani Margiolitzei! Si noi tot la Laser sarbatorim Tudorul ( successfully chopping heads for 11 years :D )

 

ti-a placut? O sa merg si eu cu ei o tura in vacanta, dar vineri tre' sa ma ocup de boring organizatorice. Ca nu am luat cu full service party pt ca la full service venea si pizza tot de la ei, si their pizza sucks. Asa ca va trebui sa ma ocup de delivery, cake and so on and so forth.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...