Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Nu, nu suna deloc bine, ca e un vang cumplit:( nici macar nu o pot scoate pe Miss Berry afara :(

 

ma pregatesc de trei zile de sarbatoare: diseara, cum am zis. Apoi maine e ziua lui Tudor si si petrecerea lui. I-am luat un lego. 

 

Sambata a ziua consortului. Lui i-am luat mausi de alea de se pot folosi cu touch screen sa nu ii inghete mainile cand il sun si e pe afara :) si o camasa CK slim. Si n-o sa-i convina nimik fiindca el vroia o drona. Dar nu de oricare, ci una de vreo 1000$, care nu a trecut la budget approval eu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, vantul asta cina vine maine si la noi ...mamaaa si barbatul trebuie sa zboare in FL. Sa vezi circ ...

 

A venit lunch bag-ul pe care l-am comandat ...stiu ca suna complet aiurea sa ii dau "cadou" asa ceva, dar credeti-ma ca chiar ii trebuie. Nu vreti sa stiti in ce isi ia mancare in fiecare zi ...ei bine, asta care a venit e prea mare ...zici ca e o traista frigorifica.

Trebuie sa fac exact ce urasc mai tare, sa o returnez inapoi la Amazon ...si habar nu am cum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, prost merge forumul asta. Nu pot cita nici de pe telefon si mai nou nici de pe tableta. 

 

Da Buflea, episodul 1 din seria 2. Acum aflu ca Max e chirurg, nu sesizasem. Cred ca si faptul ca ei sint mai batrini m-a facut sa ma simt inconfortabil, ca sa zic asa. [:)]  Si mi s-a parut si a dracului de lunga toata scena.

 

In legarura cu petrecerea de Craciun, dupa o zi lunga de munca ma mobilizez foarte greu pentru inca 5 ore de stat in capul oaselor. Sigur, o data ajunsa acolo e ok, mai ales ca am niste colegi fantastici, cu care ma inteleg nemaipomenit, deci sint ca in familie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soro, ma confuzezi ...scena e lunga sau altceva ??? Sau amandoua ? Cat de lunga ? In min si cm te rog ... [:-)))]

 

Cum adica nu stiai ca Max e chirurg ? Este chirugul care l-a operat pe fiu-sau atunci cand au ajuns cu el in urgenta ... [:-)))] , [:-)))] , [:-)))]

 

Si de ce spui ca sunt mai batrani ? Sunt cam de varsta noastra ... adica la varsta noastra nu ne mai place lunga (scena, organul, orgasmul ...whatever) [:-)))]

 

Mie mi se pare ca arata foarte bine impreuna - Helen si Max. Arata mai bine ca adulterinii.

Ah ...si mai vroiam sa spun ca imi place de Helen ca e foarte calma. Are asa un mod foarte linistit de a deal-ui cu dramele din viata ei. Nu e resemnata, dar e calma, este tot ceea ce eu nu as fi ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ...nu inteleg.

 

Incerc sa dau lunch boxul ala inapoi la Amazon si se pare ca ma costa transportul inapoi ...cel mai ieftin este $7 si cel mai scump $10, in conditiile in care itemul a costat $12.00 ...ce porcarie !!! Deci produsele astea, odata comandate, daca trebuie returnate primesti mai putini bani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint lungi amindoua! Scena vreo 5-7 minute, dar pare interminabila, iar putza vreo 20 de centimetri, ridata si atirninda.

 

Da, sint cam de virsta noastra, nu zice nimeni sa nu se sexeze, dar prea a aratat in detaliu, prea au insistat cu scena asta.

 

Nu stiu de ce operatie vorbesti, a cui fiu a fost operat? A aratat asta in prima serie? 

 

Si mie imi plac Helen si Max mai mult ca Noah si Alison, poate si petru ca o antipatizez pe Alison asa mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea eu de cite ori am returnat pachetul nu am platit nimic. Il intreb pe barbat cind apare acasa de ce tu platesti.

 

Am sunat la customer service si cica, daca e vina Amazonului pentru return (produsul e defect, pachetul desfacut, alt item decat ce am comandat ...etc) atunci ei platesc pentru return. Daca returnez produsul pentru din vina mea, atunci platesc pentru shipping.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce operatie vorbesti, a cui fiu a fost operat? A aratat asta in prima serie? 

 

Ahhhh ...la naiba.

 

I-am incurcat. Max este prietenul lui Noah, nu este chirurgul ...si este ceva banking investor ...chirurgul apare mai tarziu si il cheama Vic ...si acum ti-m spoilerit ...sorry !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhhh ...la naiba.

 

I-am incurcat. Max este prietenul lui Noah, nu este chirurgul ...si este ceva banking investor ...chirurgul apare mai tarziu si il cheama Vic ...si acum ti-m spoilerit ...sorry !!!

 

Daaa, e prietenul lui Noah din prima serie! Pfiiiiu! Si eu care ma gindeam ca I lost the plot! [:-)))]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...