Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Valeu valeu.., Cand va aud de petreceri de craciun, Parca a fost un vis. Acu trei ani a fost am ultima si nu am fost. Era La HH si David era Sub 1000 trombocite, Il plimbam noaptea cu masina, avea niste crize de La o enterocolita ... etc

 

 

acu 2 ani a zis ca o fac vara in Port. Dar au fost inundatiile si au donat bugetul la sinistrati.

 

anu trecut s- a donat bugetul La refugiati 

 

anu asta nu s- a organizat nimic. ASA ca s- a organizat local, Gruppe. Sefii au platit bautura Iar Iar fiecare mancarea.

si, concernul nostru cica e Nr in de [fri]  pe 2016. acu stim Cum a ajuns acolo  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi suntem in teze ( arbeiten ) 

marti a avut La franceza,

azi la istorie 

luni La Mathe. 

 

Cand ajung acasa aterizez direct in fractii. Greu frate cu 270 km zilnic si 9 ore de lupte. Se schimba sistemul, cica Asta e depasit [fal]

 

pe 13 ianuarie Are La Biologie si tot in prima sapt La germana teze. 

Apoi etica Geografie, engleza, etc. etc. Ca sem 1 se incheie in februrie.  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, Cum a fost concertul lu Alex?

 

Concertul de Craciun ? A fost foarte frumos ... Au cantat si orchestra si band-ul ...si dupa parerea mea, band-ul a cantat mult mai frumos pentru ca intrumentele astea de suflat se aud mai tare. Viorile alea erau asa de lesinate si scartzaite.

 

Apoi au cantat si din gura, pe voci ...si Alex cu clasa lui si Flavia cu clasa ei ... frumosi, ca de obicei ...dar nimic nu se aseamana cu cei mici, clasele1-4. Doamne, aia sunt ca niste bombonele ...frumosi imbracati si cu vocile alea de copii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea si a fost lumea frumos imbracata? La noi a fost.

 

La noi a fost azi Christmas jumper day, toata lumea a fost in pulover de Craciun.Foarte simpatic a fost.

 

Printul a termi scoala azi. Didi, la voi cind se ia vacanta?

 

Eu mi-am luat o cutie de sky numai pentru seriale si tot asa sezonul 3 din The Affair e in curs de derulare, sper sa se termine pina termin eu sezonul 2, desi la binge-ul nostru ma indoiesc. Si da, nu pot urmari in fiecare saptamina cite un episod, ma umplu de nervi si nerabdare si ma las pagubasa.

 

Deci a vazut cineva Billions cu Damian Lewis?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...