Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Noi urmarim cate un episod pe rand in general, f rar 2, daca sunt. Urmarim mai multe in paralel si nu ne uitam decat vineri, sambata si, eventual, duminica seara in pat. Ii zicem bed cinema, ca home cinema am avut in living si l-am dat odata cu casa, ca tot doar in pat pe laptop ne uitam la fllme.

 

Acum ca avem Netflix am incercat o gramada, dar am ramas cu putine. Broadchuch/The Affair/Marcella (seria 2 doar in 2017/Stranger things (tot 2017)/Elementary si Madam Secretary. 

 

Uitandu-ne asa putin, tin mult serialele:)))

 

Buflea, sa stii ca nu e usor sa traiesti printre latino de astia. Sunt fff galagiosi, neseriosi, lasa-ma sa te las cand muncesti cu ei. Mañana sau no te preocupes sunt de baza, treaba se face cand au ei chef. Si nu prea au. Se multumesc cu putin (asta ar fi o calitate, daca n-ar fi un defect cand e vorba de calitatea si productivitatea muncii), vorbesc urat - au un vocabular suburban mult prea dezvoltat si uzitat, asculta numai manele (regaeton pe limba lor) etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-e dor si mie de o petrecere de Craciun facuta asa, cu fast. N-am mai fost de cativa ani. Mie-mi placeau, m-am simtit mereu bine.

 

Christmas jumper day mi se pare o idee fff draguta! Si imi aminteste de tema unui episod din nu mai stiu ce serial unde se propusese vinerea sa fie zi de costume de baie la serviciu [:-)))]  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, deci ai aminat petrecerea! Mai bine asa. Probabil bietul copil e extrem de slabit. Of, of!

 

 

 

Sint deacord cu Caro in ce priveste latinii, sint asa cum spune ea.

 

Noi ne uitam pe Netflix, Amazon, Sky, dar pe televizor, imi place sa vad pe ecran mare, sa aud bine.

 

 

E varza, in pat, cu frisoane. Nu avea cum sa isi revina...

 

eu ma uit de pe prind :) ipad, computer, proiector...

 

din pura intamplare, avem si un tv gigantic in casa de vreo 2 luni. Suntem asa de dezobisnuiti de el, incat nu l-am atins odata. Asteptam sa vina primavara sa il scoata afara dl sot si sa il dezsurubeze cu copiii :))) sa le explice principiile folosirii. Nu e din ala slim, e din ala tuguiat in spate cu ecran plat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E varza, in pat, cu frisoane. Nu avea cum sa isi revina...

 

eu ma uit de pe prind :) ipad, computer, proiector...

 

din pura intamplare, avem si un tv gigantic in casa de vreo 2 luni. Suntem asa de dezobisnuiti de el, incat nu l-am atins odata. Asteptam sa vina primavara sa il scoata afara dl sot si sa il dezsurubeze cu copiii :))) sa le explice principiile folosirii. Nu e din ala slim, e din ala tuguiat in spate cu ecran plat

 

Eu credeam ca e doar o raceala, enterocolita te termina intr-adevar. Multa sanatate, aveti grija de voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...