Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[s] multi ani Wiliam, Tudor si tuturor sarbatoritilor din perioada aceasta!

Multi ani si lui William ...deci tot Sagetator este ?

 

Michellino, vezi ca zodia asta este foarte norocoasa, asa ca ii doresc ca norocul zodiei sa il ajute in a-si indeplini visurile ...visurile lui Michellino, nu ale tale [flo2]

multumesc mult de tot.

de o saptamana isi Numara zilel ramasa din 'childhood"iar de dimineata trecuse la ore si minute. e nascut la 8 dim. I-am facut un card si I-am scris "Thank you for your childhood" ca in cartea/filmul The Giver.(l-ati vazut? il recomand. noi l-am vazut de 3 ori si William de vreo 5 ori).

 

ce-i drept ca, numai cind ma gindesc si imi dau lacrimile, ce frumaosa e copilaria...si parca am retrait-o alaturi de W.

imi lipsesc orele de jucat cu el, colorat, facut puzzle si legos...si orele de homework, si sa-i citesc carti si el sa asculte si sa ma intrebe tot felul de intrebari traznite.

imi lipsesc orele petrecute printre rafturile cu jucarii si cele din parc.

anii astia au trecut ca prin vis...dar au fost cei mai frumosi ani din viata mea.

 

Dar William inca imi mai daruieste atitea momente de tandrete, cand stam culcushiti in patura, cu hot cocoa si ne uitam la Home Alone.sau stingem toate luminile din casa si ne uitam la bradul luminat.

ori ascultam impreuna melodiile favorite sau citim si vorbim in acelasi timp.

 

Anul asta nu-I facem "ziua' cu prieteni...a vrut sa fie doar cu noi. mine merge la prietenul lui cel mai bun ca e si ziua lui. Duminica am aranjat si il ducem la o sala de kart-uri sa conduca ...si apoi la un restaurant.

 

...acum treb sa fug sa-i termin tortul.azi il iau mai devreme de la scoala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...