Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Aqai,

 

cum ati trecut peste noapte?

 

Letitia,

 

miercuri e ultima zi, mehr La slujba ultimile 2 ore in scoala Primars si primele 2 ore in liceu. Nu e obligatoriu, dar Ei mei merg.

 

marti Are si Piticul l ultima lucrare La Mathe  [zirea]

 

miercuri am concediu, dar intre craciun si revelion lucrez, Apoi Iar liber 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce ma distrez :) Berry e in dispozitie de inspectat si supravegheat. Ba il inspecteaza pe Tudor, ba supravegheaza iepurii din curte de la etaj :) asta e distractia e favorita mai nou, ca se vad bine de tot in zapada. Aseara statea linistita in fund in fatza geamului si maraia incetisor la ei :)))

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la mine,

 

A nins ...fix in ziua in care nu am barbat la lopată. Barbatul e on paradis ...sunt intr-un all inclusive resort, e soare, e mancare buna, sunt activități, joaca carti, a jucat polo, volei ...si ma sună non stop sa ma intrebe ce facem. Pai ce sa facem ? Lopatim ...am dezapezit tot driveway-ul ca trebuia sa o duc pe Flavia la un Birthday party si pe Alex la soccer. Petrecerea Flaviei tine pana mâine, e un sleepover ...va rog sa ma felicitați ca am lasat-o. Mi--a trebuit ceva timp ca sa o fac.

 

Drept urmare, am avut dinner doar eu si Alex. Foarte intim, am vorbit o grămadă.

 

Cam atat ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta, Antmil! Arata super :)

 

Buflea, de ce sa te felicitam mai doamna, are 10 ani fata, de ce sa nu mearga la sleep-over?

 

La multi ani William, la multi ani Tudor!

 

Eu ma pregatesc sa merg la petrecerea Carlei de Craciun cu clasa, le-am facut cookies, sper sa le placa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Buflea! Care sunt retinerile tale vs sleepover? 

 

Ant, ce distractii pe tine. F fain! Vad acolo o tanti cu picioarele goale. Vai de capul meu, nu-i era frig???

 

Noi facem zacusca, doar se apropie Craciunul, nu? [:-)))]  E prima oara cand am luat vinele de alea rozulii, tarcate cu alb. Foarte bune sunt, albe-albe pe interior. N-am mai luat pana acum, deh, taranul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, te inteleg, nici eu n-o prea las pe a mea la dormit peste noapte. Sa-mi fie rusine. 

 

Carolina, si eu tot tzaranka [:)] :  am ezitat ultima oara si am luat tot vinete clasice. Sa-mi spui de gust daca e la fel si daca se coc bine. 

 

Aproape am terminat de cumparat cadourile. Mai am citeva colete care trebuie sa ajunga saptamina aviatoare si mai ales un suport de brad caci am inceput sa raresc brazii din gradina, ca au inceput sa creasca salbatic. 

Mai trec eu pe la voi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, si a mea fata a avut anul trecut primul sleepover.....mi-a fost foarte greu sa accept dar am făcut-o ptr ea, ca sa aibă si experiența asta. Dar nu-ți povestesc cum am stat....i-am dat un telefon doar cu internet si am rugat-o să-mi trimită tot timpul poze sa văd ce fac.........ca sa nu-ți zic ca ma uitam tot timpul pe ' Find my phone' ca sa o localizez.....nu cumva sa o răpească ....... in final a trecut cu bine si povestea asta :)  

  Am uitat, noaptea pe la 3 mi-a trimis un sms ca nu poate sa doarmă si se uita pe iPad ......așa m-am bucurat de mesajul ei.....faptul ca s-a gândit să-mi scrie :) ( m-am prostit de tot ) ! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...