Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

White Chocolate Mocha


Recommended Posts

Vai mie, vad ca io mi-s mama iresponsabila.... l-am lasat pe Alex la sleepover party asta vara la un copil de clasa a 7a...

 

cum s-a intamplat? Pas cu pas. Copilul e fratele Angelinei, care e cu Tudor in clasa (daca mai tineti minte copilul cu alergii, al japonezului bibilit ca la soare te puteai uita dar la dansul ba....)

 

ei copilul asta e mic de statura ( nici nu mi-a venit sa cred ca e in cl a 7a) si impartaseste acelasi inters puternic pt yughioh si halo ca ai mei. Si se joaca impreuna. Asa ca intr-o zi cand a venit sa ii cheme pe ai mei la el sa se joace am zis sure, ca de obicei. Apoi au venit copiii ca de fapt e ziua lui si e sleepover party si daca pot sa ramana. 

 

Si am zis da alex, nu Tudor, ca avea competitie a doua zi. Pe t l-am lasat pana la 10 noaptea, pe Alex l-am recuperat a doua Zi.

 

s-au jucat videogames si au dormit claie peste gramada 5 copii pe o canapea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vai Aqai ce frumos!!

te invidiez si pt catzel dar si pt zapada [il] Cum ati petrecut? cum e bolnaviorul?

 

Ant,

 

sefa de trib esti. cea mai bine echipata pe acolo. [hot]

 

 

ce chestie cu fricile astea de lasat sa doarma copii. [masc]

 

Robert al meu a inceput la nici 5 ani sa ramana la pretenu lui. regulat as zice. apoi a avut vreo 4 colegi de primara care au venit si mers regulat la ei.

 

acu a ramas n relatii de dormit cu 2, iar mai nou are 1 din liceu.

 

dar,

fetitele din gradinita scoala erau mai mereu plecate. R chiar era suparat ca fetele mereu faceau aniversari cu inoptari, la baieti nu prea, nah cine se inhama la o harmalaie.

 

Lu Aschiutza nu prea i-au placut, inca nu si-a facut o relatie, el inca nu doarme singur.

dar in excursie nu a avut nici o treaba. si prin ro pe unde a fost, a fost in  regula.

 

mai nou il trimit pe R cu tramvaiul la biblioteca in oras. bine, el merge de 1 an cu tramvaiul la scoala, dar acu l-am trimis in centru. pe la targul de Craciun. Nu e nici mititel (aproape m-a ajuns, are 1,69)

 

miercuri seara si joi cica vine pretenul lui de primara si doarme la noi [:0] ..asta e.

 

seara trecuta a fost el la el. azi la adus pustiulica pan la poarta. ca la 10 trebuia sa fie acasa. vinerea trecuta a fost la altu. au venit parintii lu ala si l-au luat de acasa.

 

mie imi plac mutarile astea, mor de dragul lui, mereu le pregatesc ceva special (pop corn, gogosi , painici la cuptor etc)

 

ei au telefonul la ei, dar nu imi sciu decat daca e urgent. cand erau mici nici nu se punea problema de telefon. [ascuns]

 

cred ca-s anormala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura  [:-)))] , nu mai pot de ris!! Si eu care credeam ca numai al meu e inebunit de pom din cauza ca nu iese afara! Haha, ce ma bucur!

 

Desi s-a mai obisnuit si stie ca nu e voie, din cind in cind se mai baga la pocnit globuri si suit pe crengi, dar mult mai rar! Sa ne tii la curent cum a fost dupa ce ati impodobit bradul te rog. You made mai day! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! 

Mik, LMA ptr azi !  [flo2]

Michelle, LMA ptr Will !  [flo2]

Aqai, LMA ptr Tudor si-mi pare rau ptr enteroviroza. Ce ghinion ! 

Noi am avut petrecerea sambata, copiii s-au distrat, nu mai voiau sa plece acasa la final. Bine ca nu mai era alta programare dupa noi si am putut sta mai mult.

Alex a fost foarte obosita. Peste noapte a vorbit in somn, s-a ridicat in picioare de vreo 2ori, tot in somn. Asa face cand e foarte agitata si obosita. 

De sleep-over mi-e si jena sa spun. Eu n-am lasat-o pe Alex sa mearga la o petrecere ptr ca nu stiam parintii. Fetita este colega de clasa cu ea, dar erau chiar la inceput si in fine. Fetita a venit sambata la petrecerea lui Alex, macar maica-sa are mai multa minte decat mine.  [fri]

Apoi ne-am dus la mall la targul de Craciun. Le-am luat fetelor niste cercei grozavi, cu pietre semipretioase, superbi. Dar astia o sa le dau de Craciun, cadou din partea mea nu de la MosC. Si mi-am luat si mie o pereche cu cristaleSwarovski, negri, foarte frumosi. Sunt foarte incantata. 

Ieri am facut si sarmalele. le-am pus direct in oala cu tot ce trebuie si apoi in congelator. In 23dec seara le scot pe balcon si in24dec dimi le pun direct pe foc.  [biz]

Azi trebuie sa termin de calcat si sa facem bradul. 

Sapt asta trebuie sa-mi gasesc timp sa impachetez cadourile, apoi miercuri avem serbarea la scoala. 

In 22dec fac curatenie si in 23dec fac vreo 2prajituri. Si cam atat. 

Pe mai tarziu. Pa.   [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...